Potopenie Titanicu s humorom Milana Lasicu

Titanic aj 107 rokov od svojej prvej a zároveň aj poslednej plavby fascinuje. Maliarov, sochárov, spisovateľov, režisérov i hercov Svätopluka Malachovského a Michala Kubovčíka. Práve táto dvojica sa predstaví 19. septembra v Košiciach v divadelnej komédii.

| Kultúra, Pozvánky | 16. 8. 2019

Príbeh Skaza Titaniku nie je bohatý na postavy. Vlastne, sú v ňom iba dve. Duo Malachovský – Kubovčík je divákom známe najmä z televíznych obrazoviek. Tentokrát herci vystúpia v úlohách klaunov, ktorí uvažujú, ako by si skazu Titanicu zahrali. Samozrejme, ak by mali takúto možnosť.

Lasicovský šat

Pôvodnú verziu hry upravil Milan Lasica. Podľa slov Sväťa  Malachovského jej „pripravil nádhernú pôdu pre našu voľnú jazdu“ a predstaveniu „dal nový svieži šat, aktuálnosť a my sme si to už len prispôsobili do úst a popridávali veci, ktoré nám prídu vtipné“. Dodáva, že Skaza Titaniku je pre neho odmenou: „Od prvého momentu som vedel, že si tento titul zahrám rád a v Miškovi som našiel dokonalého parťáka a človeka s rovnakým uhlom pohľadu na humor.“

Vtipné gagy, sebairónia i téma ľudskej márnivosti – nielen to ponúka divadelná hra Skaza Titaniku. Pozývame na ňu 19. septembra o 19:00 do Historickej radnice. Lístky zakúpite na predpredaj.zoznam.sk.

Redakcia


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Potopenie Titanicu s humorom Milana Lasicu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems