Beh o dušu bude pre dušu

Zvýšenie povedomia o duševnom zdraví, joga, nafukovacia bojová aréna, DJ aj chutný guláš budú súčasťou prvého ročníka Behu o dušu. Uskutoční sa 5. októbra na Lodenici Sigord. Registrácia prebieha do konca septembra.

| Pozvánky, Šport | 30. 8. 2019

Účastníci si môžu vybrať 6,5-kilometrovú trať, kopírujúcu obvod priehrady Sigord, alebo kilometrový úsek FunRun (povedie lesom a bude označený farebnými stužkami).

 

Búranie predsudkov

„Snažíme sa poukázať na beh ako na formu psychohygieny. Cieľom je najmä búranie predsudkov v oblasti duševného zdravia,“ hovorí spoluorganizátorka Simona Vašíčková z neziskovej organizácie No more stigma Slovensko a okrem behu pozýva i na bohatý sprievodný program: „Jeho súčasťou bude zábavné celodenné moderovanie, DJ, atrakcie pre mladších účastníkov ako maľovanie na tvár, skákací hrad a nafukovacia bojová aréna.  Pre nadšencov jogy si psychologička Marianna pripraví zopár cvikov (je potrebné priniesť si vlastné karimatky) a zároveň získajú zaujímavé informácie o prepojení tela a duše. Po behu sa posilníme chutným gulášom a návštevníci budú obdarení drobnými darčekmi. V závere ich čaká tombola.“

Registračný link a bližšie info nájdete na www.beh.sk/pretek/beh-o-dusu/ a na facebookovej stránke No more stigma Slovensko.

 

Redakcia


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Beh o dušu bude pre dušu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems