Humorom a satirou predvedú, akí sme my – ľudia

| Kultúra | 1. 12. 2018

Od júla pôsobí vo Výmenníku Važecká Theatro BOCO. Aktuálne skúša autorskú hru Figuranti!, ktorej premiéra sa uskutoční 1. decembra.

Divadlo Theatro BOCO funguje už tri roky a má troch stálych členov – Zuzanu Vilimovú, Jozefa „Speedyho“ Ivana a Barboru Repkovú. V ich repertoári nájdeme vážne inscenácie so štipkou sarkazmu, humoru a komiky. Aktuálne dokončujú autorskú hru Figuranti!. „Predstavenie je vyskladané na humore a satire. Je o tom, akí sme my – ľudia. V spoločnosti chceme niečo znamenať, preto obetujeme svoj charakter, seba samých. Nechávame sa zmanipulovať a nakoniec prídeme na to, že sa túžime vrátiť späť,“ hovorí herečka a režisérka Barbora Repková.

Premiéra Figurantov sa uskutoční 1. decembra o 19:00 vo Výmenníku Važecká. Vstupné je 1 euro.

Zľava Barbora Repková, Jozef „Speedy“ Ivan a Zuzana Vilimová. Foto: Matej Štelmák

Divadelníci z Theatra BOCO chcú tvoriť a prinášať nové inscenácie, vlastné nápady, predložiť svoju tvorbu divákovi – rozosmiať ho, rozplakať, zanechať v ňom dojem a emóciu. Momentálne nehľadajú nových členov, ale v budúcnosti plánujú spolupracovať aj s inými umelcami – hercami alebo režisérmi. Viac informácii nájdete na ich stránke theatroboco.sk alebo vymenniky.sk.

Gabriela Mišurová


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Humorom a satirou predvedú, akí sme my – ľudia

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems