Na novembrovom Balkan Bashavel vystúpia traja DJ-i aj „svietiaca“ kapela

Balkan Bashavel

| Hudba | 13. 11. 2018

Hudobno-tanečná šou v rytmoch balkan beats a gypsy music sa vracia do Košíc. Obľúbené dance šialenstvo Balkan Bashavel pod taktovkou dua Malalata vypukne 16. novembra v Kulturparku. 

Energická, nespútaná a zábavná – aj takto by sa dala charakterizovať šou Jakuba Kmošenu a Romana Lalíka, ktorí tvoria Malalata. Dvojica rodených Púchovčanov, žijúcich v Česku, je synonymom nespútanej DJskej performancie, ktorá už dlhé roky vypredáva kluby a iné tanečné priestory. A to nielen v mnohých európskych krajinách, ale aj v Japonsku či Mexiku. Vystúpenie si chalani užívajú spoločne s publikom a darí sa im roztancovať aj nepriateľov pohybu. Za mixpultom sú neprehliadnuteľní. Ak by ste ich náhodou nevedeli „identifikovať“, hľadajte na pódiu pásikavé tričká. Chalani sa nedávno vrátili z druhého hrania v Mexiku a aktuálne sú na česko-slovenskom turné.

Foto: Malalata

Hudobní hostia

Duo Malalata si do Kulturparku pozvalo dvoch zaujímavých hostí. Dr. Tesla „naservíruje“ DJ-set plný balkan beats, gypsy music, klezmeru a všeličoho iného z world music. Pozvanie prijala aj unikátna prešovská skupina Blikajúci Dychový Hudobný Systém (v skratke BDHS), ktorá vznikla minulý rok a tvorí ju štvorica hudobníkov. V Košiciach nám ukážu, že aj dychovka vie zahrať a „zachrániť“ techno. To všetko na pozadí pôsobivej svetelnej šou.

Foto: Malalatta

Balkan Bashavel sa začne v Kulturparku (budova Alfa) 16. novembra o 21:00 a potrvá do skorých ranných hodín. Vstupné je päť eur v predpredaji/sedem eur v deň podujatia. Lístky zakúpite v infocentre Delta na Kukučínovej 2 alebo cez online systém cinemaware.eu. Bližšie info nájdete na www.k13.sk.

 

Redakcia


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Na novembrovom Balkan Bashavel vystúpia traja DJ-i aj „svietiaca“ kapela

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems