Rozhodnite o víťazovi v 3D modelovaní

| K13 a VÝMENNÍKY | 26. 10. 2018

Vo Výmenníku Važecká zabojuje desiatka študentov zo SSOŠ Postupimskej o titul Gróf Grafik. Súťaž v 3D modelovaní sa uskutoční 6. novembra od 11:00 do 18:00. Hlasovanie o najlepšie zvládnutú tému sa uskutoční o 16:00 a rozhodovať o víťazovi bude verejnosť.

V poradí už šieste kolo dizajnérskej súťaže dáva priestor mladým študentom z odborov grafik digitálnych médií a dizajn – grafický a priestorový, aby sa popasovali s vyžrebovanou témou pomocou vlastnej fantázie. Skupina študentov predvedie svoje schopnosti v modelovaní 3D charakteru. O víťazovi rozhodne hlasovanie publika. Vstup na podujatie je voľný.
„Súčasťou bude aj sprievodný program, ktorý bude tvoriť ochutnávka maškŕt študentov Hotelovej akadémie SSOŠ Postupimskej 37. Hudobný podmaz celej akcie zastrešia účastníci jam session, teda učitelia a žiaci školy,“ pozýva Katka Šantová, pedagogička a organizátorka Dizajnu naživo.

Dizajn naživo je proces grafickej tvorby študentov grafických odborov v reálnom čase, ktorý je naživo premietaný pred prítomným publikom. Cieľom podujatia je prezentovať schopnosti a zručnosti digitálnej kresby jednotlivých žiakov. Tí počas súťaže využívajú hlavne vlastnú fantáziu a nadobudnuté poznatky, prípadne sa radia s pedagógom či siahnu po odbornej literatúre.

Gabriela Mišurová
Foto: Tibor Czitó


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Rozhodnite o víťazovi v 3D modelovaní

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems