Zacvičte si pred magistrátom jogu, zumbu, capoeiru či tabatu

| Pozvánky, Šport | 14. 9. 2018

Festival tanca a pohybu Cvičme v rytme chce osloviť nielen aktívnych športovcov, ale aj ľudí, ktorí pre seba ešte nenašli vhodnú pohybovú aktivitu. Počas dvoch dní sa pred košickým magistrátom predstavia rôzne kluby i inštitúcie a svoje aktivity odprezentujú formou verejného cvičenia.

Festival sa začína 29. septembra o 10:00 a je vyvrcholením Európskeho týždňa športu (23. –30. september). Počas dvoch dní sa návštevníci môžu pod vedením skúsených lektorov zapojiť do rôznych pohybových cvičení – zumba, joga, tabata, hip-hop, športový, spoločenský a folklórny tanec, body combat, funkčný tréning, body attack, capoeira, cvičenie pre seniorov, mamičky s bábätkami a ďalšie.

Sprievodný program
Súčasťou programu budú rôzne druhy meraní od Nemocnice Košice–Šaca, odborné poradenstvo v podaní Ústavu telesnej výchovy a športu UPJŠ v Košiciach, aktivity pre deti v detskom kútiku so skákacím hradom, DJ Camp a súboje DJ-ov na hudobnú tému Cvičme v rytme! Rôzne štýly cvičenia a tanca budú organizácie prezentovať nielen na hlavnom pódiu, ale aj v chilloutovej zóne a detskom kútiku. V sobotu o 20:00 je na programe športovo-tanečná šou v podaní aktérov podujatia. Nedeľňajší program štartuje o 9:00 a končí sa o 16:00. Vedľa hlavného pódia bude k dispozícii LED obrazovka s kamerou, aby na lektorov videli aj účastníci v posledných radoch. Cvičiť sa bude na gumovom podklade, prineste si vhodné oblečenie, obuv, prípadne podložku na jogu.

Viac informácií o festivale a zoznam zapojených subjektov nájdete na www.sportkosice.sk alebo na facebookovej stránke Šport Košice.

Redakcia
Foto: ilustračná, depositphotos.com


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Zacvičte si pred magistrátom jogu, zumbu, capoeiru či tabatu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems