Chystá sa seminár o projektovom riadení a osobnom rozvoji

| Pozvánky | 14. 9. 2018

Projekty 21. storočia je názov seminára zameraného na projektové riadenie a osobný rozvoj. Uskutoční sa 26. septembra od 16:30 v košickej Tabačke a pomôcť má najmä začínajúcim podnikateľom, manažérom, kreatívcom či študentom.

Seminár organizuje iniciatíva Young Crew. Zameriava sa na rozvoj budúcich lídrov, vytvára medzinárodnú sieť nadšencov pre projektové riadenie a osobný rozvoj. Je to platforma pre mladých projektových manažérov a študentov do 35 rokov, ktorí radi rozvíjajú svoje schopnosti a neustále hľadajú možnosti učiť sa od najlepších. V Tabačke sa môžu priučiť z dlhoročných skúseností vedúcej odboru Business Transformation Office vo VSE Viktórie Šipošovej, generálnej manažérky Tabačky Kataríny Živanovič a od nositeľky ocenení HR Talent 2018 a Young Talent Evy Hruščovej.

Biznis, motivácia a mäkké zručnosti
Viktória Šipošová si vo VSE prešla niekoľkými pozíciami a aktuálne vedie útvar Business Transformation Office. Zaoberá sa zmenovými projektmi a rozvojovými aktivitami. Naplno sa venuje transformačným projektom, ktorých cieľom je zlepšovanie výsledkov spoločnosti nielen vo finančnej oblasti, ale najmä v oblasti zmeny internej kultúry. Práve o týchto projektoch bude prednášať na seminári od 17:15. O 18:15 ju vystrieda Katarína Živanovič. Generálna manažérka Tabačky Kulturfabrik má dlhodobé skúsenosti v riadiacich pozíciách pre štátne i neštátne inštitúcie v Európe, pôsobila na pozícii riaditeľky Kultúrneho centra REX v Belehrade, ako výkonná riaditeľka Múzea histórie Juhoslávie, šéfovala odboru kultúry srbského hlavného mesta a v rámci výskumu navštívila centrá v USA, Francúzsku, Nemecku, Kanade, Indii a Číne. Do Košíc prišla pred tromi rokmi, aby zúročila svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti manažmentu a kultúry. Vo svojom vstupe sa bude venovať riadeniu tímov v neziskových organizáciách. Tretí rečník – Eva Hrušková porozpráva o osobnostnej typológii v biznis sfére. Vo svojej časti sa bude venovať tzv. soft skills (z angl. mäkké zručnosti), niekedy nazývaným aj sociálne kompetencie. Sú to zručnosti, ktoré vplývajú na spoluprácu, komunikáciu, schopnosť zvládať konflikty a pod. Eva sa už niekoľko rokov venuje oblasti pracovnej psychológie, recruitmentu a trénuje komunikačné znalosti, delegovanie, vedenie tímov, motiváciu, sebareflexiu, sebarozvoj, stres manažment, osobnostnú typológiu a iné. Je držiteľkou ocenení HR Talent 2018, Young Talent 2018 a Lektor roka 2018 za inovatívne vedenie a svojim radami môže motivovať aj návštevníkov seminára Projekty 21. storočia.

Vstup na podujatie je 6 eur, registrovať sa môžete do 26. septembra do 12:00 na stránke www.21centuryprojects.eu.

Redakcia


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Chystá sa seminár o projektovom riadení a osobnom rozvoji

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems