Prekonajme rekord v háčkovaní

| K13 a VÝMENNÍKY | 31. 8. 2018

Minulý rok sa na akcii Háčkuj v parkuj zúčastnilo 71 ľudí a spoločným háčkovaním na jednom mieste sa tak zapísali do slovenskej knihy rekordov. Tento rok chcú rekord prekonať. Pridáte sa?

Výmenníky v spolupráci s dlhoročnou lektorkou Silviou Lukačínovou organizujú podujatie Háčkuj v parku, aby spojili nadšencov ručnej práce a zároveň pokorili minuloročný rekord. Pridať sa môžete 12. septembra od 15:00 v Kasárňach/Kulturparku.

Piknik a háčkovanie na tráve
Podujatie bude v areáli Kulturparku na tráve pod stromami. Preto si nezabudnite priniesť deku, svoje obľúbené maškrty a vlastný háčik, vlna bude k dispozícií. V prípade nepriaznivého počasia sa presunie do budovy Alfa. „Budeme hlavne háčkovať a prekonávať rekord, okrem toho trocha súťažiť, diskutovať a učiť sa. Sú vítaní všetci, ktorí v sebe našli alebo zatiaľ iba hľadajú vášeň pre háčkovanie,“ pozýva Silvia Lukačínová, hlavná organizátorka podujatia. Na podujatie nie je potrebné sa vopred prihlasovať, stačí prísť priamo na miesto. Ak by ste sa chceli zapojiť do organizácie, prípadne sa stať lektorom háčkovania, napíšte do 11. septembra mejl na hackovane.grafity@gmail.com.

Háčkovanie sa čoraz viac stáva populárnym v Košiciach. Aj vďaka Výmenníkom sa pravidelne konajú podujatia ako Háčkuj v parku či Háčkované grafity, ktoré podporujú rozšírenie tejto ručnej práce. Háčkované dielo z tohtoročného festivalu USE THE C!TY môžete vidieť na Hlavnej ulici v Košiciach pri parku fontány znamení.

Gabriela Mišurová


Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Prekonajme rekord v háčkovaní

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems