Na Košice Fashion Week-u sa predvedú návrhári z Anglicka, Talianska, Ukrajiny i Slovenska

| K13 a VÝMENNÍKY | 16. 10. 2017

Victoria Beckham, Versace i Valentino vystúpia v Košiciach. Samozrejme, nie osobne, ale v zastúpení originálnych modelov. Počas týždňa módy predvedú nápaditosť a jedinečnosť aj slovenské návrhárske esá Jitka Klett, Zuzana Haková, Ida Sándor a Jana Polak.

Týždeň módy otvára startupový projekt European Fashion Accelerator, ktorý prebieha od 6. do 9. novembra v Kasárňach/Kulturparku. Program ponúka prednášky, workshop so zameraním na kreatívny priemysel a módne prehliadky vybraných mladých dizajnérov z krajín V4. Na záver si organizátori prichystali uvedenie aktuálnej kolekcie ukrajinskej značky PODOLYAN.

Svet verzus Košice
Od 8. do 12. novembra bude týždeň módy pokračovať KOŠICE FASHION WEEK-om. Na móle sa predvedú svetové značky ako Valentino, Victoria Beckham či Versace z výberu Alizé domu módy, BCBG MAXAZRIA a MANGO. Inšpiráciu a originálny dizajn ukážu slovenské návrhárky Jitka Klett, Zuzana Haková, Ida Sándor a Jana Polak. Vstupné je bezplatné, podrobnejšie informácie o programe nájdete na stránkach www.kosicefashionweek.com a www.eu-fa.eu.

K13


Tags: , , , , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Na Košice Fashion Week-u sa predvedú návrhári z Anglicka, Talianska, Ukrajiny i Slovenska

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems