6. mája nás čaká premiérový Fashion Day v Kine Úsmev!

| Tlačové centrum | 4. 5. 2017

Prvá májová sobota bude v Kine Úsmev venovaná filmu, móde, lifestylu a pomáhaniu druhým! Návštevníci sa môžu tešiť na fashion market, módnu prehliadku, filmy o móde, ale čo je najdôležitejšie – celý večer sa bude niesť v duchu charitatívnej zbierky pre Dominiku, ktorá je dlhodobo chorá a potrebuje financie na liečenie v Tatrách.

Kino Úsmev a Rotaract Club Košice organizujú celkom prvý Fashion Day v Kine Úsmev. Deň odštartuje fashion market pred Kinom Úsmev, kde si ľudia budú môcť nakúpiť doplnky a šaty od lokálnych predajcov a známych fashion bloggeriek. Premietať sa budú dva filmy spojené s módou, autobiografický film Yves Saint Laurent o 16:00 a o 19:00 večer vyvrcholí, ako inak, už kultovým filmom Sex v meste. Dôležitou súčasťou tohto Fashion eventu je aj módna prehliadka, na ktorej predvedie po prvý krát svoje modely mladá košická dizajnérka Miroslava Dorčáková s originálnou značkou Wildfrika – kombináciou farebných afrických látok v casual ženskom prevedení. O 22:00 prebehne fashion aukcia, ktorej cieľom bude vyzbierať financie pre vážne chorú Dominiku. Ak sa cieľovú čiastku podarí do večera vyzbierať, všetci sa s úsmevom a dobrým pocitom budú môcť zúčastniť Afterparty.

Prečo sa rozhodli podporiť práve Dominiku? Dominika Zákutá je sedemnásťročná tínedžerka s veľkou chuťou do života. Od narodenia má však mnohé vážne zdravotné problémy, prekonala vyše 18 ťažkých operácií a v súčasnosti je ležiacim pacientom k čomu sa pripojili problémy s dýchaním. Financie potrebuje na liečenie v Tatrách, kde by mala ísť so svojou mamkou.


Tags: , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: 6. mája nás čaká premiérový Fashion Day v Kine Úsmev!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems