Dobrá čajovňa

| Program | 30. 1. 2017

Program od 30. januára 2017 do 13. februára 2017

Každý pondelok, 17:00 – 18:30
Kurz brušných tancov

Každý pondelok, 19:00 – 20:30
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok, 17:00 – 18:30
Kurz brušných tancov

Každý utorok, 19:00 – 20:30
Falun gong

Každú stredu, 17:00 – 18:30
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:15
Zenové meditácie Kwan Um

Každý štvrtok, 17:00 – 20:00
Tajči

Každú nedeľu, 20:00 – 21:00
Óm shanting

Program od 19. decembra 2016 do 23. januára 2017

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

Program od 5. decembra do 19. decembra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

10. decembra, 10:00 – 17:00
Systematické konštelácie
Viac na www.martincifrik.sk. Prihlásenie možné na info.konstelacie@gmail.com.

10. decembra o 19:00
Koncert Miroslava „Žiarislav“ Švického
Predpredaj lístkov v čajovni.

11. decembra, 16:00 – 19:00
Vianočný seminár s Jankou Prochyrovou za Adam Feng Shui
Viac informácií na 0918 917 280, alebo na www.jankaprochyrova.sk.
Vstup: 17 €

18. decembra, 18:00 – 20:00
Bubnovo-terapeutický seminár s Radkom „Arielom“ Zeleňákom
Viac informácií na 0902 572 372.

Program od 21. novembra do 5. decembra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každý utorok o 19:00
Bubnové jam session
Pod vedením Roba Egréšiho.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

Program od 7. novembra do 21. novembra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každý utorok o 19:00
Bubnové jam session
Pod vedením Roba Egréšiho.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

Program od 24. októbra do 7. novembra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každý utorok o 19:00
Bubnové jam session
Pod vedením Roba Egréšiho.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

Program od 10. októbra do 24. októbra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každý utorok o 19:00
Bubnové jam session
Pod vedením Roba Egréšiho.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

14. októbra, 17:00 – 20:00
Kurz Tajči s Beatou Lubyovou

16. októbra, 20:00 – 21:00
OM Healing meditácia

23. októbra, 17:00 – 19:00
Stretnutie s Milošom Matulom

Program od 26. septembra do 10. októbra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky.

Každý utorok o 19:00
Bubnové jam session
Pod vedením Roba Egréšiho.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

Program od 12. septembra do 26. septembra 2016

Každý pondelok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre pokročilých.

Každý pondelok o 19:00
Tajčí

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok o 17:00
Kurz brušných tancov
Pre začiatočníčky. Je nutné prihlásiť sa do 20. septembra na 0904 299 063.

Každý utorok o 19:00
Bubnové jam session
Pod vedením Roba Egréšiho.

Každú stredu, 16:45 – 18:15
Tajčí

Každú stredu o 18:45
Zenové meditácie Kwan Um

16. septembra, 17:00 – 20:00
Ženské kruhy
Stretnutie s Jankou Lengyovou. Viac info na 0948 939 389.

24. septembra, 10:00 – 18:00
Stretnutie s jeho eminenciou Gongkar Dorje
V rámci Dní tibetského budhizmu v Košiciach. Od 10:00 zasväcovanie, od 15:00 výučba, prednášanie.

25. septembra, 18:00 – 20:00
Muzikoterapia
S Radom Zeleňákom alias Arielom. Viac info na 0902 572 372.

 

Program od 30. mája do 13. júna 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 16. mája do 30. mája 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 2. mája do 16. mája 2016

Do 10. mája
Architektúra v perokresbe
Výstava študentov Súkromnej strednej odbornej školy Postupimská 37, odbory: grafický a priestorový dizajn a grafik digitálnych médií.

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 18. apríla do 2. mája 2016

Do 10. mája
Architektúra v perokresbe
Výstava študentov Súkromnej strednej odbornej školy Postupimská 37, odbory: grafický a priestorový dizajn a grafik digitálnych médií.

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 4. apríla do 18. apríla 2016

Do 10. mája
Architektúra v perokresbe
Výstava študentov Súkromnej strednej odbornej školy Postupimská 37, odbory: grafický a priestorový dizajn a grafik digitálnych médií.

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 21. marca do 4. apríla 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Do 10. mája
Architektúra v perokresbe
Výstava študentov Súkromnej strednej odbornej školy Postupimská 37, odbory: grafický a priestorový dizajn a grafik digitálnych médií.

Program od 7. marca do 21. marca 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

11. marca, 17:00 – 20:00
Loona dance s Janou Lengyovovou

Program od 22. februára do 7. marca 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 8. februára do 22. februára 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:15 – 16:15
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 25. januára do 8. februára 2016

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 14:30 – 15:30
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egrešim

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 14. decembra do 31. januára 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 14:30 – 15:30
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 30. novembra do 14. decembra 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 14:30 – 15:30
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

5. decembra o 19:00
Koncert Miroslava „Žiarislava“ Švického
Vstup: 6 €

11. decembra, 17:00 – 20:00
Loona dance s Janou Lengyelovou
Vstup: 7 €

Program od 16. do 30. novembra 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00
Zenová meditácia kwan um

Program od 2. do 16. novembra 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00 hod.
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00 hod.
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00 hod.
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00 hod.
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00 hod.
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00 hod.
Zenová meditácia kwan um

Program od 19. októbra do 2. novembra 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00 hod.
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00 hod.
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00 hod.
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00 hod.
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00 hod.
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00 hod.
Zenová meditácia kwan um

Program od 1. do 19. októbra 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00 hod.
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00 hod.
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00 hod.
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00 hod.
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00 hod.
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00 hod.
Zenová meditácia kwan um

3. októbra o 17:30 hod.
Prednáška o údolí pyramíd Visoko, Bosna a Hercegovina

Program od 21. septembra do 1. októbra 2015

Každý pondelok a utorok, 17:00 – 19:00 hod.
Brušné tance

Každý pondelok, 19:00 – 21:00 hod.
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 15:00 – 16:00 hod.
Pilates

Každý utorok, 19:00 – 21:00 hod.
Bubnové kruhy s Robom Egreším

Každú stredu a štvrtok, 17:00 – 19:00 hod.
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00 hod.
Zenová meditácia kwan um

24. septembra o 17:00 hod.
Dni tibetského budhizmu
Stretnutie pri šálke čaju s pánom Gongakrom Dorje Dhenpu Rinpochem.

25. septembra o 17:00 hod.
Ako prakticky integrovať duševné cvičenia do každodenného života
Prednáška a diskusia. Cieľom cvičení je rozvinúť pokoj, jasnú myseľ, múdrosť a lásku.
Vstup: dobrovoľný

26. septembra o18 hod.
Jóga smiechu

26. septembra, 13:00 – 20:00 hod.
Dobrá čajovňa na košickom čajovom festivale
Miesto: Chata Hrešná, Kavečany

Program od 7. do 21. septembra 2015

Každý pondelok a štvrtok, 19:00 – 21:00 hod.
Tajči

Každý utorok a štvrtok, 16:00 – 17:00 hod.
Pilates

Každú stredu o 17:00 hod.
Tajči

Každú stredu, 19:00 – 21:00 hod.
Capoeira

Program od 20. apríla do 4. mája 2015

Každý pondelok, 19:00 – 20:30 hod.
Tajči

Každý utorok
Bubnová jam sesion
S perkusionistom Robertom Egrešim.

Každú stredu, 17:00 – 18:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:30 hod.
Zenová meditácia kwan um

Každý štvrtok, 17:00 – 20:30 hod.
Tajči

22. apríla o 18:30 hod.
Šifra slov
Rozprávanie hosťa, výtvarníka Olega Šuka o použití reči a jazyka v učení jogy a zenu spojené s premietaním. Je to odovzdávanie z mysle do mysle, učiteľ odovzdáva učenie žiakovi.

Program od 6. do 20. apríla 2015

Každý pondelok, 19:00 – 20:30 hod.
Tajči

Každý utorok
Bubnová jam sesion
S perkusionistom Robertom Egrešim.

Každú stredu, 17:00 – 18:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:30 hod.
Zenová meditácia kwan um

Každý štvrtok, 17:00 – 20:30 hod.
Tajči

Program od 23. marca do 6. apríla 2015

Každý pondelok, 19:00 – 20:30 hod.
Tajči

Každý utorok
Bubnová jam sesion
S perkusionistom Robertom Egrešim.

Každú stredu, 17:00 – 18:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:30 hod.
Zenová meditácia kwan um

Každý štvrtok, 17:00 – 20:30 hod.
Tajči

Program od 9. do 23. marca 2015

Každý pondelok, 19:00 – 20:30 hod.
Tajči

Každý utorok
Bubnová jam sesion
S perkusionistom Robertom Egrešim.

Každú stredu, 17:00 – 18:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:30 hod.
Zenová meditácia kwan um

Každý štvrtok, 17:00 – 20:30 hod.
Tajči

11. marca o 20:00 hod.
Koncert Juraja Hnilicu

14. a 15. marca
Nippon fest
Dobrá čajovňa hosťuje lahodným japonským čajom.
Miesto: Jedlíkova 7

20. marca o 17:00 hod.
Prednáška Zdenky Čechovej

21. marca o 18:00 hod.
Krst debutovej knihy Beáty Lubyovej
Autorka sa venuje tajči a tradičným čínskym liečebným technikám.

Program od 23. do 9. marca 2015

Každý pondelok a utorok, 19:00 – 20:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 17:00 – 18:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:30 hod.
Zenová meditácia
Každú druhú stredu v mesiaci sa praktizuje Zen a Yóga.

Každý štvrtok, 17:00 – 20:30 hod.
Tajči

Program od 9. do 23. februára 2015

Každý pondelok a utorok,19:00 – 20:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 17:00 – 18:30 hod.
Tajči

Každú stredu, 18:45 – 20:30 hod.
Zenová meditácia
Každú druhú stredu v mesiaci sa praktizuje Zen a Yóga.

Každý štvrtok, 17:00 – 20:30 hod.
Tajči

20. februára, 17:00 – 19:00 hod.
Prednáška Tatiany Hanšutovej

Program od 26. januára do 9. februára 2015

Každý pondelok, utorok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každý utorok a štvrtok
Pilates

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Každý piatok
Pravidelné hodiny etnických tancov

Program od 15. decembra 2014 do 26. januára 2015

Každý pondelok, utorok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každý utorok a štvrtok
Pilates

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Každý piatok
Pravidelné hodiny etnických tancov

19. decembra, 17:00 – 19:00 hod.
Adventné stretnutie s pani Tatianou Hanšutovou

21. decembra, 16:00 – 18:00 hod.
Anjelská meditácia

Program od 1. do 15. decembra 2014

Každý pondelok, utorok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každý utorok a štvrtok
Pilates

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Každý piatok
Pravidelné hodiny etnických tancov

6. a 7. decembra
Celodenné kurzy Silvovej metódy
Pod vedením Kataríny Lukácsovej.

13. decembra
Koncert Miroslava Švického „Žiarislava“ s kapelou

Program od 17. novembra do 1. decembra 2014

Každý pondelok, utorok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každý utorok a štvrtok
Pilates

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Každý piatok
Pravidelné hodiny etnických tancov

Program od 3. do 17. novembra 2014

Každý pondelok, utorok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každý utorok a štvrtok
Pilates

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Každý piatok
Pravidelné hodiny etnických tancov

8. novembra, 10:00 – 14:00 hod.
Seminár Jóga a Zen
Vstup: 15 €

15. novembra o 17:00 hod.
Úskalia duchovného hľadania alebo ako sa nezblázniť z duchovna
Duchovné poradenstvo so Zdenkou Smetánkovou.
Vstup: 3 €

Program od 20. októbra do 3. novembra 2014

Každý pondelok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Program od 6. do 20. októbra 2014

Každý pondelok, stredu a štvrtok
Cvičenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každú stredu
Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

Program od 22. septembra do 6. októbra

Každý pondelok, stredu a štvrtok
Cviečenie Tajči a Čikungu

Každý pondelok a utorok
Kurzy brušných orientálnych tancov

Každú stredu

Meditácia kórejskej cesty zen budhizmu – Kwan Um

Každý štvrtok
Meditácia japonského zen budhizmu a meditačné cvičenia Falun Gong

26. septembra o 17:00 hod.
Duchovné poradenstvo
Prednáška s Mgr. Zdenkou Smetankovou na tému minulé životy a karma, alebo niekedy je cesta vpred možná len cez pohľad dozadu.

27. septembra
Celodenný ženský seminár s Jankou Lengyovou

4. a 5. októbra
Celodenné ženské semináre s výnimočnou lektorkou Mariou C. Demetry

Program od 14. júla do 25. augusta 2014

Každý utorok, 15:00 – 16:00 hod. a každý štvrtok, 15:30 – 16:30 hod.
Cvičenie pilates
Viac informácií môžete získať na telefónnom čísle 0905 458 262.

21. júna o 16:00 hod.
Hudobno-tanečné popoludnie klubu Nefrit
Tradičné uzavretie sezóny v znamení tanca a hudby.

Od 20. do 22. júna
Dobrá čajovňa na Gurmánfeste
Miesto: Mestský park

Program od 5. do 19. mája 2014

Každý utorok, 15:00 – 16:00 hod. a každý štvrtok, 15:30 – 16:30 hod.
Cvičenie pilates
Viac informácií môžete získať na telefónnom čísle 0905 458 262.

10. mája o 11:00 hod. a 11. mája o 19:00 hod.
O žene a pre ženy
Kurz s Jankou Lengyovou. Viac informácií nájdete na www.zenavzene.sk.

12. mája o 19:00 hod.
Naša minulosť a jej aplikácia v praxi
Prednáška s Monikou Mandovou z Prahy. Vstup: 5 €

14. mája, 17:00 – 19:00 hod.
Hľadanie seba samého a práca s energiou
Prednáška s Milošom Matulom.

17. mája
Celodenný kurz pre ženy
S Jankou Ivaneckou

Program od 21. apríla do 5. mája 2014

Každý utorok, 15:00 – 16:00 hod. a každý štvrtok, 15:30 – 16:30 hod.
Cvičenie pilates
Viac informácií môžete získať na telefónnom čísle 0905 458 262.

25. apríla o 17:00 hod.
Prednáška na tému Esenciálne oleje pre radosť a zdravie
Prednáša Lenka Marková a Ladislav Horecký. Vstup na prednášky sa hradí v deň podujatia v podkroví.
Vstup: 2 €

Program od 7. do 21. apríla 2014

Každý utorok, 15:00 – 16:00 hod. a každý štvrtok, 15:30 – 16:30 hod.
Cvičenie pilates
Viac informácií môžete získať na telefónnom čísle 0905 458 262.

12. apríla o 19:00 hod.
Eniesa, Agu a hostia
Slovensko-česko-poľský dvojkoncert čarovných muzikantiek a ich hostí. Lístky na koncerty môžete kúpiť u nás v čajovni v predpredaji alebo v deň koncertu.

Program od 27. januára do 28. februára 2014

22. a 23. februára
Základný seminár v core šamanizme
Seminár pod vedením lektora Marka Fedora. Prihlásiť a informovať sa môžete na čísle 0949 242 691 alebo na e-maile samanizmus@hotmail.com.

Program od 16. do 31. decembra 2013

20. decembra
Prednáška s pani Tatianou Hanšutovou
Vstup: 5 €

22. decembra
Vianočný koncert kapely Bobova diéta
Vstup: 2 € (predpredaj lístkov v čajovni)

Program od 2. do 16. decembra 2013

6. decembra o 17:00 hod.
Prednáška s  Tatianou Hanšutovou
Vstup: 5 eur

13. decembra o 17:00 hod.
Prednáška so Zdenkou Čechovou
Vstup: 5 eur

14. decembra od 15:00 do 20:00 hod.
Muzikoterapia s Radkom Arielom Zeleňákom
Účasť nutné nahlásiť vopred.

Program od 18. novembra do 2. decembra 2013

18. novembra o 19:00 hod.
Kurz bubnovania na africké bubny
Kurz povedie skúsený hudobník Róbert Egreši.
Vstup: 3 €

19. novembra o 18:30 hod.
Cvičenie meditačnej praxe Falun Gong
Falun Gong (nazývaný aj Falun Dafa) je starobylá kultivačná metóda na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Súčasťou praxe je súbor piatich cvičení, ktorých cieľom je okrem iného otvorenie energetických dráh, očistenie tela, uvoľnenie stresu a celkové zvýšenie vnútornej energie.

20. novembra o 18:30 hod.
Pravidelná meditácia košickej zenovej školy Kwan Um
Meditácia pod vedením jej učiteľa Olega Šuka.

22. novembra o 17:00 hod.
Stretnutie s českou liečiteľkou, spisovateľkou a vizionárkou pani Zdenkou Čechovou
Vstup: 5 €

Program od 4. do 18. novembra 2013

5. novembra o 18:30 hod.
Kórejský čajový obrad
Obrad v podaní dvoch mníšiek z Kórei v spojení s košickou zenovou školou budhizmu Kwam Um

9. novembra, 9:00 – 18:00 hod.
Žena k žene
Seminár venovaný ženskej duši.

15. novembra o 18:00 hod.
Či kung
Celovečerná prednáška o Či kung a jeho liečivých vlastnostiach v podaní Miroslava Chudeja zo Žiliny

16. a 17. novembra
Či kung
Celodenné kurzy Či Kungu Miroslava Chudeja zo Žiliny.

Program od 21. októbra do 4. novembra 2013

21. októbra o 19:00 hod.
Stupňovanie duchovnej očisty v roku 2013
Prednáša Monika Mandová (CZ).
Vstup: 5 €


Tags:

Prečítajte si aj:









pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Dobrá čajovňa

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.





Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems