Bábkové divadlo v Košiciach

| Program | 30. 1. 2017

Program od 30. januára 2017 do 13. februára 2017

31. januára o 9:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.

1. a 2. februára o 9:00
A Nemogová – Kolarová: Janko a Mrakohrad
Miesto: Tajovského 4
Od 3 rokov.

3. februára o 10:00
A Nemogová – Kolarová: Janko a Mrakohrad
Miesto: Tajovského 4
Od 3 rokov.

5. februára o 14:30 a 16:30
M. Ryšavá: Kade ľahšie
Miesto: Tajovského 4
Od 3 rokov.

10. februára o 9:00 a 19:00 (predpremiéra, premiéra)
M. Guśniowska: Líšiak a líšiačik
Od 3 rokov.

12. februára o 16:30 (II. premiéra)
M. Guśniowska: Líšiak a líšiačik
Od 3 rokov.

Program od 19. decembra 2016 do 23. januára 2017

20. decembra o 9:00 a 10:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.

21. decembra o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka
Od 3 rokov.

27. decembra o 10:00
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka

28. decembra o 16:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.

29. decembra o 10:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

8. januára o 14:30 a 16:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.

15. januára o 14:30 a 16:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

18. a 19. januára o 9:00
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.

20. januára o 9:00
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.

22. januára o 14:30 a 16:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

Program od 5. decembra do 19. decembra 2016

5. a 6. decembra o 9:00
A. Nemogová-Kolárová: Janko a Mrakohrad
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

6. decembra o 9:00 a 10:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.

7., 8. a 9. decembra o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.

11. decembra o 14:30
P. Dušová: Čert a Kača

11. decembra o 16:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

13. decembra o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

13. a 14. decembra o 14:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.

14. a 15. decembra o 9:00 a 10:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk

16. decembra o 9:00, 10:30 a 14:00
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.

18. decembra o 14:30 a 16:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

Program od 21. novembra do 5. decembra 2016

22. novembra o 9:00 a 10:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. novembra o 9:00 a 10:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.

24. a 25. novembra o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka
Od 3 rokov.

24. a 29. novembra o 14:00
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka

27. novembra o 16:00
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova ŠDKE

28. novembra o 10:00
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

29. novembra o 10:30
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka

30. novembra o 10:30 a 14:00
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.

1. a 2. decembra o 9:00 a 10:30
P. Scheiner: Šasovinky
Od 3 rokov.

1. decembra o 14:00
P. Scheiner: Šasovinky

4. decembra o 14:30
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. decembra o 16:30
A. Nemogová – Kolárová: Janko a Mrakohrad
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

5. a 6. decembra o 9:00
A. Nemogová – Kolárová: Janko a Mrakohrad

5. decembra o 10:30
A. Nemogová – Kolárová: Janko a Mrakohrad

Program od 7. novembra do 21. novembra 2016

8. novembra o 9:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.

9. a 10. novembra o 9:00 a 10:30
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov.

9. novembra o 14:00
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

11. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00
M. Ryšavá: Kade ľahšie
Od 3 rokov.

13. novembra o 14:30 a 16:30
M. Ryšavá: Kade ľahšie

15. a 16. novembra o 10:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.

15. novembra o 14:00
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku

16. novembra o 9:00
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku

18. novembra o 10:30 a 14:00
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov.

19. novembra o 18:00
T. Zalan: Nevesta Myška
V rámci Noci divadiel. Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

19. novembra o 19:00
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
V rámci Noci divadiel. Od 4 rokov.

20. novembra o 14:30 a 16:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku

Program od 24. októbra do 7. novembra 2016

25. októbra o 9:00 a 10:30
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

26. a 27. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00
K. Csató: Šibalka Pauli
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

30. októbra o 14:30 a 16:30
Á. Badin: Braček Jelenček
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. a 3. novembra o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. novembra o 14:00
P. Dušová: Čert a Kača

4. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

6. novembra o 14:30 a 16:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

Program od 10. októbra do 24. októbra 2016

11. a 12. októbra o 9:00
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

11. októbra o 10:30 a 14:00
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

13. a 14. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

16. októbra o 14:30 a 16:30
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

17. októbra o 19:00
K. Horák: Nulový bod
Od 15 rokov.
Miesto: Tajovského 4

18. októbra o 9:00
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

19. a 20. októbra o 9:00
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

19. októbra o 10:30 a 14:00
H. CH. Andersen: Zažmúročko

20. októbra o 9:00
H. CH. Andersen: Zažmúročko

21. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. októbra o 14:30 a 16:30
P. Scheiner: Šašovinky

Program od 26. septembra do 10. októbra 2016

30. septembra o 19:00
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka
PREMIÉRA. Od 3 rokov. Predpremiéra o 9:00.
Miesto: Alžbetina 38

2. októbra o 16:30
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka
Druhá premiéra.

4. a 5. októbra o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka

4. októbra o 14:00
Z. Kollárová: Podmorská rozprávka

9. októbra o 14:30 a 16:30
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 12. septembra do 26. septembra 2016

18. septembra o 16:30
A. Nemogová-Kolárová: Janko a Mrakohrad
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

20. a 21. septembra o 9:00 a 10:30
A. Nemogová-Kolárová: Janko a Mrakohrad
Miesto: Tajovského 4

25. septembra o 16:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

Program od 27. júna do 25. júla 2016

28. júna o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.

29. júna a 30. júna o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.

29. júna o 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

Program od 13. júna do 27. júna 2016

14. júna o 10:00
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.

15. júna o 10:00
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Od 6 rokov.

16. júna a 21. júna o 9:00
Á. Badin: Braček jelenček
Od 3 rokov.

19. júna o 16:00
G. Rossini, J. Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

20. júna o 10:00
G. Rossini, J. Ferretti: Popoluška

21. júna o 10:30
Á. Badin: Braček jelenček
Od 3 rokov.

22. júna o 9:00 a 10:30
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov.

Program od 30. mája do 13. júna 2016

31. mája a 1. júna o 9:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

1. júna o 10:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Miesto: Alžbetina 38

2. júna o 10:00
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Od 2. júna do 5. júna
VIRVAR 2016: Dni bábkového divadla a hier pre rodiny
Bližšie info na www.bdke.sk.

8. júna o 10:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Miesto: Alžbetina 38

9. júna a 10. júna o 9:00
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 16. mája do 30. mája 2016

17. mája a 18. mája o 9:00
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

19. mája o 9:00
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

22. mája o 16:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Miesto: Alžbetina 38

24. mája a 25. mája o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

25. mája o 14:00
P. Dušová: Čert a Kača
Miesto: Alžbetina 38

27. mája o 9:00, 10:30 a 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

29. mája o 16:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Alžbetina 38

31. mája o 9:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 2. mája do 16. mája 2016

3. mája o 9:00 a 10:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. mája a 5. mája o 9:00 a 10:30
K. Csató: Šibalka Pauli
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. mája o 14:00
K. Csató: Šibalka Pauli
Miesto: Alžbetina 38

6. mája o 9:30
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Od 6 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

8. mája o 16:30
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Miesto: Alžbetina 38

10. mája, 11. mája a 12. mája o 9:00 a 10:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

10. mája a 11. mája o 14:00
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Miesto: Alžbetina 38

13. mája o 9:00, 10:30 a 14:00
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 18. apríla do 2. mája 2016

19. apríla a 29. apríla o 9:00 a 10:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

20. apríla a 21. apríla o 9:00 a 10:30
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

20. apríla o 14:00
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

22. apríla a 26. apríla o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

24. apríla o 14:00 a 16:30
P. Dušová: Čert a Kača
Miesto: Alžbetina 38

27. apríla a 28. apríla o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

27. apríla o 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Alžbetina 38

1. mája o 16:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 4. apríla do 18. apríla 2016

5. apríla o 9:00 a 10:30
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5. apríla, 6. apríla a 7. apríla o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

6. apríla o 9:00 a 10:30
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Od 6 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

7. apríla o 9:00 a 10:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

8. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00
K. Csató: Šibalka Pauli
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

10. apríla o 14:30 a 16:00
K. Csató: Šibalka Pauli
Miesto: Alžbetina 38

12. apríla o 10:30 a 14:00
K. Csató: Šibalka Pauli
Miesto: Alžbetina 38

13. apríla o 9:00 a 10:30
K. Csató: Šibalka Pauli
Miesto: Alžbetina 38

14. apríla o 9:00 a 10:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

15. apríla o 9:00 a 10:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

17. apríla 14:30 a 16:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 21. marca do 4. apríla 2016

22. marca a 23. marca o 9:00, 10:30 a 14:00
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

29. marca o 10:00
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

30. marca o 9:00, 10:30 a 14:00
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

30. marca o 9:00 a 10:30
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Od 6 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

1. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

3. apríla o 14:30 a 16:30
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 7. marca do 21. marca 2016

8. marca o 9:00 a 10:30
K. Csató: Šibalka Pauli
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

9. marca o 9:00 a 10:30
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

10. marca o 9:00, 10:30 a 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

11. marca o 10:30 a 14:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

13. marca o 14:30 a 16:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Miesto: Alžbetina 38

13. marca o 14:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Tajovského 4

15. marca a 16. marca o 9:00, 10:30 a 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Tajovského 4

17. marca o 9:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Tajovského 4

18. marca o 9:00, 10:30 a 14:00
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

20. marca o 14:30 a 16:30
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Miesto: Alžbetina 38

Program od 22. februára do 7. marca 2016

23. februára a 24. februára o 9:00
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. februára o 10:30 a 14:00
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Miesto: Alžbetina 38

25. februára o 9:00 a 10:30
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

26. februára o 9:00, 10:30 a 14:00
K. Csató: Šibalka Pauli
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

28. februára o 14:30 a 16:30
K. Csató: Šibalka Pauli
Miesto: Alžbetina 38

1. a 4. marca o 9:00 a 10:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov
Miesto: Alžbetina 38

2. a 3. marca o 9:00 a 10:30
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov
Miesto: Alžbetina 38

6. marca o 14:30 a 16:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov
Miesto: Alžbetina 38

Program od 8. februára do 22. februára 2016

1. februára o 9:00, 10:30 a 14:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

12. februára o 9:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk

14. februára o 14:30 a 16:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk

17. februára o 16:30
Á. Badin: Braček Jelenček
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18. februára o 10:00
A. Nemogová-Kolarová: Janko a Mrakohrad
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

21. februára o 14:30 a 16:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 25. januára do 8. februára 2016

29. januára o 9:00
K. Csató: Šibalka Pauli
PREDPREMIÉRA. Hra je určená pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou Ministerstva kultúry SR.
Miesto: Alžbetina 38

29. januára o 19:00
K. Csató: Šibalka Pauli
PREMIÉRA

31. januára o 16:30
K. Csató: Šibalka Pauli
II. PREMIÉRA

2. a 3. februára o 9:00, 10:30 a 14:00
K. Csató: Šibalka Pauli

4. februára o 9:00
K. Csató: Šibalka Pauli

5. februára o 9:00, 10:30 a 14:00
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Inscenácia vznikla s finančným príspevkom Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

7. februára o 14:30 a 16:30
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

Program od 14. decembra do 31. januára 2015

15. a 16. decembra o 9:00 a 10:30
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Hra je určená pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

18. a 22. decembra o 10:00
O. Žiugžda: Potkaniar
Hra je určená pre divákov od 12 rokov, mládež a dospelých. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

27. decembra o 16:30
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

29. decembra o 10:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

30. decembra o 16:30
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 30. novembra do 14. decembra 2015

1. decembra o 9:00 a 10:30
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

1. decembra o 9:00
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

2. a 3. decembra o 9:00 a 10:30
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. decembra o 9:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

4. decembra o 14:00
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

6. decembra o 14:30
P. Dušová: Čert a Kača

6. decembra o 14:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka

7. decembra o 9:00 a 10:30
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka

8. a 9. decembra o 9:00 a 10:30
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

10. a 11. decembra o 9:00 a 10:30
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

13. decembra o 14:30
H. CH. Andersen: Zažmúročko

11. decembra o 9:00
M. Ryšavá: Kade ľahšie
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

13. decembra o 14:30
M. Ryšavá: Kade ľahšie

Program od 16. do 30. novembra 2015

18. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Alžbetina 38

19. novembra o 9:00
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

21. novembra o 18:00
Noc divadiel: P. Dušová: Čert a Kača
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

21. novembra o 19:00
Noc divadiel: K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Miesto: Alžbetina 38

22. novembra o 14:30 a 16:30
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Miesto: Alžbetina 38

24. novembra o 9:00
L. Lopejská: Kozliatka a vlk

23. novembra o 10:30
G. Rossini/J. Ferretti: Popoluška
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

25. a 26. novembra o 9:00
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Miesto: Alžbetina 38

25. a 26. novembra o 9:00
M. Ryšavá: Kade ľahšie
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

27. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Miesto: Alžbetina 38

29. novembra o 14:30 a 16:30
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

Program od 2. do 16. novembra 2015

3. novembra o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

3. novembra o 14:00 hod.
M. Ryšavá: Kade ľahšie
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

4. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5. novembra o 9:00 a 10:30 hod.
P. Scheiner: Šašovinky

6. novembra o 9:00 a 10:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

8. novembra o 14:30 a 16:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
10. novembra o 9:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

11., 12. a 13. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

15. novembra o 14:30 a 16:30 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko

Program od 19. októbra do 2. novembra 2015

20. a 28. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

21. a 22. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. októbra o 9:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

25. októbra o 16:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

26. októbra o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

27. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

29. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

30. októbra o 9:00 a 14:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

Program od 1. do 19. októbra 2015

1. októbra o 10:00 hod.
O. Žiugžda: Potkaniar
Od 12 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. októbra o 16:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

6. októbra o 10:00 hod.
K. Brožek: Karneval na popravisku
Od 15 rokov.
Miesto: Scéna Jorik, Tajovského 4

11. októbra o 14:30 a 16:30 hod.
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

15. a 16. októbra o 9:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18. októbra o 14:30 a 16:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

Program od 21. septembra do 1. októbra 2015

22. a 23. septembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

24. septembra o 9:00 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok

25. septembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

27. septembra o 16:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Hra je určená pre deti od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

28. septembra o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

Program od 7. do 21. septembra 2015

10. a 11. septembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 15. do 29. júna 2015

15. júna o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

16. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

17. júna o 9:00 a 10:30 hod.
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku

18. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

19. júna o 9:00 a 10:30 hod.
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka

23. júna o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

23. júna o 14:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

24. júna o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

25. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

26. júna o 9:00 a 10:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

Program od 1. do 15. júna 2015

1. júna o 9:00, 10:30 a 12:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou Ministerstva kultúry SR.
Miesto: Alžbetina 38

2. a 3. júna o 9:00, 10:30 a14:00 hod.
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Od 4. do 7. júna
Dni bábkového divadla a hier pre rodiny – VIRVAR
Bližšie informácie nájdete na www.bdke.sk.
9. júna o 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

10. júna o 9:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

11. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

12. júna o 9:00 a 10:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

11. a 12. júna o 9:00 a 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

14. júna o 16:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

15. júna o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

Program od 18. mája do 1. júna 2015

19. mája o 9:00 hod.
K. Brožek: Karneval na popravisku
Osnova príbehu vychádza z troch noviel Boccaciovho Dekameronu a mravoučných básní Sebastiana Branta. Od 15 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Scéna Jorik, Tajovského 4

24. mája o 16:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Od 6 rokov. Realizované s finančnou podporou MK SR.
Miesto: Alžbetina 38

26. a 27. mája o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

29. mája o 9:00 a 10:30 hod.
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka

28. mája o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

31. mája o 16:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou MK SR.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 4. do 18. mája 2015

10. mája o 16:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

11. mája o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

15. mája o 9:00 hod.
Predpremiéra
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

15. mája o 19:00 hod.
I. premiéra
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka

17. mája o 16:30 hod.
II. premiéra
S. Vollmannová: Ako sa ťahá repka

Program od 20. apríla do 4. mája 2015

22. apríla o 9:00 a 19:00 hod.
K. Brožek: Karneval na popravisku
Osnova príbehu vychádza z troch noviel Boccaciovho Dekameronu a mravoučných básní Sebastiana Branta. Hra je určená pre mládež nad 15 rokov a dospelých.
Miesto: OK – OZ 3 Scéna Jorik, Tajovského 4

24. apríla o 9:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

26. apríla o 14:30 a 16:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

28. apríla o 9:00 a 10:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

29. apríla o 9:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Pre deti od 6 rokov. Realizované s finančnou podporou MK SR.
Miesto: Alžbetina 38

30. apríla o 9:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou MK SR.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 6. do 20. apríla 2015

7. apríla o 10:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.

8. apríla o 9:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

12. apríla o 16:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

14. apríla o 9:00 a 10:30 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

16. a 17. apríla o 9:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

19. apríla o 14:30 a 16:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

3. mája o 16:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka 

Program od 23. marca do 6. apríla 2015

24. marca o 9:00 a 10:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

25. a 26. marca o 9:00 a 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

27. marca o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Hra je určená pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

29. marca o 14:30 a 16:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

31. marca o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

1. apríla o 9:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 9. do 23. marca 2015

10. marca o 9:00 a 10:30 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

11. marca o 9:00 a 10:30 hod.
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Od 6 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR (MK SR).
Miesto: Alžbetina 38

12. marca o 9:00 a 10:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov. Realizované s finančnou podporou MK SR.
Miesto: Alžbetina 38

13. marca o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Od 4 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

15. marca o 14:30 a 16:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra

17. marca o 9:00 a 10:30 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18. a 19. marca o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou MK SR.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

20. marca o 9:00 a 10:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Od 6 rokov. Realizované s finančnou podporou MK SR.
Miesto: Alžbetina 38

22. marca o 14:30 a 16:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček

Program od 23. do 9. marca 2015

24. februára o 10:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

26. februára o 10:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov. Realizované s finančnou pomocou Ministerstva kultúry SR.
Miesto: Alžbetina 38

1. marca o 14:30 a 16:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR.
Miesto: Alžbetina 38

3. a 5. marca o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

4. marca o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

6. marca o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Mikulka: Generál a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

8. marca o 14:30 a 16:30 hod.
Mikulka: Generál a ježibaba

Program od 9. do 23. februára 2015

9. februára o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Miesto: Historická budova Štátneho divadla

11., 12. a 13. februára o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

15. februára o 14:30 a 16:30 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko

17. februára o 9:00 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko

18., 19. a 20. februára o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

22. februára o 14:30 a 16:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

Program od 26. januára do 9. februára 2015

26. januára o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
Od 6 rokov.
Miesto: historická budova Štátneho divadla Košice

27. januára o 14:00 hod.
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Od 6 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

28. januára o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta

29. januára o 9:00 a 10:30 hod.
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta

28. a 29. januára o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

30. januára o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

1. februára o 14:30 a 16:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček

3. februára (utorok) o 9:00 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček

4. februára o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce navandrovku
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5. februára o 9:00 a 10:30 hod.
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku

6. februára o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

8. februára o 16:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

9. februára o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

Program od 15. decembra 2014 do 26. januára 2015

16. a 17. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18. decembra o 9:00 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

19. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

21. decembra o 14:30 a 16:30 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

28. decembra o 16:30 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba

4. januára o 14:30 a 16:30 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

11. januára o 14:30 a 16:30 hod.
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18. januára o 14:30 a 16:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. januára o 19:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
I. PREMIÉRA. Od 6 rokov.
Miesto: Historická budova Štátneho divadla Košice

24. januára o 17:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška
II. PREMIÉRA

26. januára o 10:00 hod.
Gioacchino Rossini/Jacopo Ferretti: Popoluška

Program od 1. do 15. decembra 2014

1. decembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

3. decembra o 9:00 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5., 8. a 9. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

7. decembra o 14:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

10. a 11. decembra o 9:00 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

12. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok

14. decembra o 14:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

Program od 17. novembra do 1. decembra 2014

18. a 19. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

20. novembra o 9:00 a 10:30 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

21. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. novembra o 14:30 a 16:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

25. novembra o 9:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

28. novembra o 9:00 a 10:30 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok
Od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

30. novembra o 14:30 a 16:30 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok

1. decembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

Program od 3. do 17. novembra 2014

4. a 11. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. a 5. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
T. Zalan: Nevesta Myška
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

5. novembra o 10:00 hod.
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

6. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

6. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

7. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Scheiner: Šašovinky

7. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

9. novembra o 14:30 a 16:30 hod.
P. Scheiner: Šašovinky

12. novembra o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

14. novembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Pre deti od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

15. novembra
Noc divadiel
Miesto: Alžbetina 38

O 19:00 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

O 20:00 hod.
Animácia bábok divákmi s inštruktážou hercov, diskusia s hercami

O 21:30 hod.
Fotenia sa s hercami v kostýmoch

Od 22:00 do 23:00 hod.
Prehliadka priestorov divadla a zákulisia

16. novembra o 14:30 a 16:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

Program od 20. októbra do 3. novembra 2014

21. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

22. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

23. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra

24. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

26. októbra o 14:30 a 16:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

28. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

29. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. novembra o 16:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra

Program od 6. do 20. októbra 2014

8. a 9. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

10. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

12. októbra o 14:30 a 16:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Alžbetina 38

14. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

15. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

16. a 17. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

19. októbra o 14:30 a 16:30 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba

Program od 22. septembra do 6. októbra 2014

23. a 24. septembra o 9:00 a 10:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

28. septembra o 16:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Hra je určená pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

30. septembra o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

1. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. októbra o 9:00 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček

2. októbra o 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Veľká sála, Tajovského 4 (OK – Otvorená zóna 3)

3. októbra o 9:00 a 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

5. októbra o 16:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

Program od 8. do 22. septembra 2014

12. septembra o 10:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

16. a 17. septembra o 9:00 a 10:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

18. septembra o 9:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

21. septembra o 16:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 25. augusta do 8. septembra 2014

7. septembra o 14:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Predstavenie je súčasťou Festivalu divadiel strednej Európy. Hra je určená pre deti od 3 rokov.

Program od 16. do 30. júna 2014

17. júna o 14:00 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Miesto: Alžbetina 38

19. júna o 9:00 a 10:30 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Miesto: Alžbetina 38

20. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
H. Marčeková: En, Ten, Tiky
Hra je určená pre deti od 5 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

24., 25. a 26. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

27. júna o 9:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

Program od 2. do 16. júna 2014

3. júna o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. júna o 10:30 a 14:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5. júna o 9:00 a 14:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Miesto: Alžbetina 38


Od 5. do 8. júna
VIRVAR 2014
2. ročník Dní bábkového divadla a hier pre rodiny.

A5.inddŠtvrtok, 5. júna

Od 16:00 do 19:00 hod.
Nemý Virvar
Výstava bábok.
Miesto: priestory BDK, Tajovského 4

O 16:30 hod.
Veselý sprievod mestom s bábkami a maskami
Miesto: Alžbetina a Hlavná ulica

O 17:30 hod.
Otvorenie festivalu
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

O 18:00 hod.
Naranaši alebo Čarovné ovocie
Divadlo pre divákov od 5 rokov v poľskom jazyk od Śląski Teatr Lalki i Aktora ATENEUM, Katowice.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

Piatok, 6. júna

Od 9:00 do 19:00 hod.
Nemý Virvar
Miesto: priestory BDK, Tajovského 4

Od 9:00 do 19:00 hod.
Virvarland
Miesto: Veľká sála, Átrium BDK, Tajovského 4, Dolná brána

O 10:00 hod.
Janko Hraško a iné hraškoviny
Rodinné predstavenie Bábkového divadlo v Košiciach.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

O 11:00 hod.
Zahrajte sa s bábkami
Workshop pod vedením hercov BDK.
Miesto: átrium BDK, Tajovského 4

O 14:00 hod.
Kade ľahšie
Rodinné predstavenie Katedry bábkarskej tvorby VŠMU, Bratislava.
Miesto: átrium BDK, Tajovského 4, v prípade nepriaznivého počasia divadelná sála, Alžbetina 38

O 16:00 hod.
Ako sa vyrábajú bábky
Workshop pod vedením umeleckých dielní BDK.
Miesto: átrium BDK, Tajovského 4

O 16:30 hod.
O haluštičke zbojníckej dievčičke
Rodinné predstavenie Divadla Maškrta z Košíc.
Miesto: Dolná brána

O 19:00 hod.
Kata dcéra kata
Predstavenie pre divákov od 12 rokov a dospelých od Bábkové divadla Žilina.
Miesto: Dolná brána

O 20:15 hod.
Detský Virvarík
Vyhodnotenie dňa detskou porotou.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

Sobota, 7. júna

Od 9:00 do 19:00 hod.
Nemý Virvar
Miesto: priestory BDK, Tajovského 4

Od 9:00 do 19:00 hod.
Virvarland
Miesto: Veľká sála, Átrium BDK, Tajovského 4, Dolná brána

O 10:00 hod.
Havo Slavo
Rodinné predstavenie divadla Harry Teáter, Banská Bystrica.
Miesto: Dolná brána

O 11:00 hod.
Zahrajte sa s bábkami
Miesto: átrium BDK, Tajovského 4

O 13:30 hod.
Rozprávková keramika
Workshop modelovania z hliny pod vedením Kataríny Medveckej.
Miesto: Dolná brána

Od 14:00 do 18:00 hod.
Virvarový flašinet
Divadlo v kufri T. Plaszkeho, Košice.
Miesto: Dolná brána

O 14:30 hod.
Na rozkaz šťuky
Rodinné predstavenie v ukrajinskom jazyku od Divadla Bavka, Užhorod.
Miesto: Dolná brána

O 16:00 hod.
Noemi a Noella
Rodinné predstavenie bez slov od Euróapi Szabadúszó Művészek Egyesülete (ESZME), Budapešť.
Miesto: átrium BDK, Tajovského 4, v prípade nepriaznivého počasia divadelná sála, Alžbetina 38

O 16:30 hod.
Urobte si bábky
Workshop pod vedením umeleckých dielní BDK.
Miesto: Dolná brána

O 18:00 hod.
Sen jedného duba
Rodinné predstavenie divadla BABADLO, Prešov.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

O 19:15 hod.
Detský Virvarík
Vyhodnotenie dňa detskou porotou.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

Nedeľa, 8. júna

Od 9:00 do 19:00 hod.
Nemý Virvar
Miesto: priestory BDK, Tajovského 4

Od 9:00 do 19:00 hod.
Virvarland
Miesto: Veľká sála, Átrium BDK, Tajovského 4, Dolná brána

Od 9:00 do 13:00 hod.
Virvarový flašinet
Divadlo v kufri T. Plaszkeho, Košice.
Miesto: Dolná brána

Od 9:00 12:00 hod.
Rozprávková keramika
Miesto: Dolná brána

O 14:30 hod.
Braček jelenček
Rodinné predstavenie Bábkového divadla v Košiciach.
Miesto: Dolná brána

O 16:00 hod.
Pes (prí)tulák
Divadlo pre divákov od 6 rokov od divadla PIKI, Pezinok.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

O 17:00 hod.
Detský Virvarík
Vyhodnotenie dňa detskou porotou.
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38

O 17:15 hod.
Záver festivalu
Miesto: divadelná sála, Alžbetina 38


10. júna o 9:00 a 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

10. júna o 14:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Hra je určená pre deti od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

11. júna 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Miesto: Alžbetina 38

12. júna o 9:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Miesto: Alžbetina 38

12. júna o 14:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

13. júna o 9:00 a 10:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Miesto: Alžbetina 38

Program do 19. mája do 2. júna 2014

20. a 21. mája o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

22. mája o 9:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny

23. mája o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok
Hra je určená pre deti od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

25. mája o 16:30 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok

27. mája o 9:30 hod.
P. Uher: Zázračný prstienok

28. mája o 9:00 a 19:00 hod.
K. Brožek: Karneval na popravisku
Hra je určená pre mládež nad 15 rokov a dospelých.
Miesto: OK – OZ 3 Scéna Jorik, Tajovského 4

30. mája o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

1. júna o 16:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

Program od 5. do 19. mája 2014

6. a 7. mája o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

9. mája o 9:00 a 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

11. mája o 16:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

13. a 14. mája o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

16. mája o 9:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Predpremiéra

Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

16. mája o 19:00 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
Premiéra

18. mája o 16:30 hod.
Z. Kollárová: Janko Hraško a iné hraškoviny
II. premiéra

Program od 21. apríla do 5. mája 2014

23. apríla o 9:00 a 19:00 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Hra je určená pre deti od 3 rokov. Predstavenia pre mládež a dospelých sa konajú spravidla poslednú stredu v mesiaci na Veľkej scéne.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

25. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

27. apríla o 14:30 a 16:30 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko

29. apríla o 9:00 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko

30. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Pôvodná bieloruská rozprávka o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou preľstí zlomyseľnú ježibabu. Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. mája o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

4. mája o 16:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

Program od 7. do 21. apríla 2014

8. apríla o 9:00 a 10:30 hod.
H. Marčeková: En, Ten, Tiky
Bábková hra na motívy anglických rozprávok. Inscenácia, v ktorej účinkujú bábky i herci je určená deťom od 5 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

9. apríla o 9:00 hod.
H. Marčeková: En, Ten, Tiky

10. apríla o 9:00, 10:00 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Bábková hra mladej poľskej autorky pre hercov a bábky. Autorka hru napísala s pocitom, že všetky deti by mali vedieť (a pokiaľ to nevedia, tak sa to dozvedia v divadle), že svätý František, žijúci v dávnych časoch, miloval celý svet stvorený Bohom, a najmä jeho najmenších obyvateľov – zvieratká. Hra je určená pre deti od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

11., 15. a 16. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

13. apríla o 14:30 a 16:30 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

Program od 24. marca do 7. apríla 2014

25. marca o 9:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Hra je určená pre deti od 4 rokov. Realizované s finančnou podporou Poľského inštitútu.
Miesto: Alžbetina 38

26. marca o 9:00 a 19:00 hod.
K. Brožek: Aucassin a Nicoletta
Hra je určená pre deti od 6 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

27. marca o 10:30 a 14:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka
Hra je určená pre deti od 3 rokov. Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.
Miesto: Alžbetina 38

28. marca a 1. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

30. marca o 14:30 a 16:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

2. apríla o 9:30 hod.
K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

3. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
H. Marčeková: En, Ten, Tiky
Hra je určená pre deti od 5 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. apríla o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

6. apríla o 14:30 a 16:30 hod.
H. Marčeková: En, Ten, Tiky

Od 27. do 30. marca
FabioFest
Druhý ročník Súťaže krátkych filmov krajín V4. O cenu najlepší krátky film sa bude uchádzať 25 titulov do 30 minút (5 reprezentantov z každej krajiny). Ocenenie spojené s finančnou prémiou udelí medzinárodná porota a jeden z filmov si odnesie aj Cenu divákov.
Miesto: Alžbetina 38

Štvrtok, 27. marca

O 17:30 hod.
Tanec tigra
Slovensko – India – Rakúsko, 2013, réžia Martin Repka.
Cudzí obed
Francúzsko – India – Nemecko – USA, 2013, réžia Riteš Batra.

O 20:00 hod.
Dvojník
Veľká Británia, 2013, réžia Richard Ayoade.

Piatok, 28. marca

O 17:30 hod.
Walesa, človek z nádeje
Poľsko, 2013, réžia Andrzej Wajda.

O 20:00 hod.
Verejná diskusia o budúcnosti filmového klubu v Košiciach

Sobota, 29. marca

O 17:30 hod.
Dobrý řidič Smetana
Česko, 2013, réžia Vít Klusák, Filip Remunda.
Súťaž krátkych filmov krajín V4
Prezentácia ocenených filmov.

O 20:00 hod.
Omar
Palestína, 2013, réžia Hany Abu-Assad.

Nedeľa, 30. marca

O 17:00 hod.
Hořící keř
Česko, 2013, réžia Agnieszka Holland.

Program od 10. do 24. marca 2014

Od 11. do 14. a 18. marca o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

16. marca o 14:30 a 16:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

19. marca o 9:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

11. a 12. marca o 9:00 a 10:30 hod.
D. Hevier: Hugo, Frigo, Bublina
Miesto: OK OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

20. a 21. marca o 9:00, 10:30 a 14:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa
Hra je určená pre deti od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. marca o 14:30 a 16:30 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

25. marca o 9:00 hod.
M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

Program od 17. februára do 10. marca 2014

18., 19. a 26. februára o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

20. februára o 9:00 a o 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

21. februára o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. februára o 14:30 a o 16:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček

26. februára o 9:00 a o 19:00 hod.
O. Žiugžda: Potkaniar
Hra pre divákov od 12 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

27. februára o 9:00 hod.
O. Žiugžda: Potkaniar

28. februára o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

2. marca o 14:30 a 16:30 hod.
P. Scheiner: Šašovinky

4. marca o 10:00 hod.
H. CH. Andersen: Zažmúročko
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5. marca o 16:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Veľká sála, Tajovského 4

6. marca o 10:30 hod.
L. Lopejská: Kozliatka a vlk
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

9. marca o 14:30 a 16:30 hod.
Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 27. januára do 28. februára 2014

28. januára o 9:00 hod.
A. Mikulka: Generál a ježibaba
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

29. januára o 19:00 hod.
K. Brožek: Karneval na popravisku
Hra pre mládež od 15 rokov a dospelých.
Miesto: OK – OZ 3 Scéna Jorik, Tajovského 4

30. januára o 9:00 hod.
K. Brožek: Karneval na popravisku
Hra pre mládež od 15 rokov a dospelých.
Miesto: OK – OZ 3 Scéna Jorik, Tajovského 4

2. februára o 14:30 a o 16:30 hod.,
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

4. februára o 9:00 a o 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

5. februára o 9:00 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

6. februára o 9:00 hod. a 9. februára o 14:30 a o 16:30 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: OK – OZ 3 Scéna Jorik, Tajovského 4

14. februára o 9:00 hod.
Predpremiéra
P. Dušová: Čert a Kača
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

14. februára o 19:00 hod.
Premiéra
P. Dušová: Čert a Kača

16. februára o 16:30 hod.
II. premiéra
P. Dušová: Čert a Kača

18., 19. a 26. februára o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

20. februára o 9:00 a o 10:30 hod.
P. Dušová: Čert a Kača

21. februára o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

23. februára o 14:30 a o 16:30 hod.
Á. Badin: Braček Jelenček

26. februára o 9:00 a o 19:00 hod.
O. Žiugžda: Potkaniar
Hra pre divákov od 12 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

27. februára o 9:00 hod.
O. Žiugžda: Potkaniar

28. februára o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod.
P. Scheiner: Šašovinky
Hra pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

Program od 16. do 31. decembra 2013

17. decembra o 9:00 a 10:30 hod.
S. Kovaľov: Filipko a ježibaba
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

18., 19. a 20. decembra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod. a 29. decembra o 14:30 a 16:30 hod.
M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka
Hra je určená pre deti od 4 rokov.
Miesto: Alžbetina 38

27. decembra o 10:00 hod.
J. Uličiansky: Zvonkohra
Hra je určená pre deti od 3 rokov.
Miesto: Scéna Jorik, Tajovského 4

31. decembra
Detský Silvester
Miesto: Scéna Jorik, Tajovského 4

 

Program od 2. do 16. decembra 2013

2. decembra o 9:00 a 10:30 hod.

P. Uher: Zázračný prstienok

Hra je určená pre deti od 4 rokov.

 

3. a 4. decembra o 9:00 a 10:30 hod.

L. Lopejská: Kozliatka a vlk

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

 

5. decembra o 9:00 a 14:00 hod. a 6. decembra o 9:00 a 10:30 hod.

Kolektív účinkujúcich: Ako šlo vajce na vandrovku

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

 

8. decembra o 14:30 hod. a 9. decembra o 9:00 a 10:30 hod.

K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

 

10. a 11. decembra o 9:00 a 10:30 hod. a 15. decembra o 14:30 a 16:30 hod.

S. Kovaľov: Filipko a ježibaba

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

 

12. decembra o 14:30 hod.

M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

Hra je určená pre deti od 4 rokov.

 

Program od 18. novembra do 2. decembra 2013

19. novembra o 9:00, 10:30 alebo o 14:00 hod. a 20. novembra o 9:00 hod.

M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

Hra je určená pre deti od 4 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

20. novembra o 19:00 hod.

K. Brožek: Aucassin a Nicoletta

Hra je určená pre deti od 6 rokov.

Miesto: Scéna Jorik, Tajovského 4

 

22. novembra o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod., 24. novembra o 14:30 a o 16:30 hod. a 26. novembra o 9:00 a 10:30 hod.

M. Guśniowska: O bračekoch, sestričkách svätého Františka

Hra je určená pre deti od 4 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

27. novembra o 9:00 hod. a 28. novembra o 9:00 a o 10:30 hod.

L. Lopejská: Kozliatka a vlk

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

29. novembra o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod., 1. decembra o 14:30 hod. a 2. decembra o 9:00 a o 10:30 hod.

P. Uher: Zázračný prstienok

Hra je určená pre deti od 4 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

Program od 4. do 18. novembra 2013

5. novembra o 9:00 hod.

H. Marčeková: En, Ten, Tiky

Hra je určená pre deti od 5 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

6. novembra o 11:15 a o 19:00 hod.

K. Brožek: Karneval na popravisku

Hra je určená pre mládež nad 15 rokov a dospelých.

Miesto: Scéna Jorik, Tajovského 4

 

7. novembra o 9:00 hod., 8. novembra o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod., 10. novembra o 14:30 a o 16:30 hod. a 12. novembra o 9:00 hod.

Á. Badin: Braček Jelenček

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

13. novembra o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod. a 14. novembra o 9:00 hod.

K. Hegedüsová: Šípková Ruženka

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

15. novembra o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod. a 16. novembra o 19:00 hod.

J. Uličiansky: Zvonkohra

Hra v rámci festivalu Noc Divadiel je určená pre deti od 3 rokov.

Miesto: Scéna Jorik, Tajovského 4

 

17. novembra o 14:30 a o 16:30 hod.

M. Guśniowska: O rytierovi bez koňa

Hra je určená pre deti od 4 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

Program od 21. októbra do 4. novembra 2013

23. októbra o 9:00, 10:30 a 14:00 hod. a 24. októbra o 9:00 hod.

H. CH. Andersen: Zamuročko

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

25. októbra o 9:00, 10:30 a o 14:00 hod., 27. októbra o 14:30 a 16:30 hod. a 29. októbra o 9:00 hod.

P. Scheiner: Šašovinky

Hra je určená pre deti od 3 rokov.

Miesto: Alžbetina 38

 

30. októbra o 10:00 hod. a 3. novembra o 14:30 a 16:30 hod.

H. Marčeková: En, Ten, Tiky

Hra je určená pre deti od 5 rokov.

Miesto: Alžbetina 38


Tags: ,

Prečítajte si aj:









pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Bábkové divadlo v Košiciach
  1. […] Program VIRVAR-u nájdete aj TU. […]

    Komentoval Výprava do sveta bábok | Zajtrajšie noviny dňa 02.06.2014 o 08:38:51







Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems