Starý dobrý indie-rock, skreslené gitary a párty v Tabačke

| Pozvánky | 12. 9. 2016

Je množstvo dôvodov, prečo si zaľúbiť indie-rock a alternatívnu slovenskú skupinu Elections In The Deaftown. Autentická nálada, špinavý zvuk, skreslená gitara, kvalitné klávesy, experiment, emócie. A rovnaké dôvody by vás mali prilákať na ich košický koncert. Vystúpia v Tabačke v piatok 23. septembra o 21:00 v rámci akcie Indietronica. stvorcek_indietronica_ke_september

Indietronica prinesie do Košíc päťčlennú zostavu šikovných hudobníkov a s nimi aj hravé indie-rockové melódie chytené štýlmi ako postpunk a shoegaze. Kapela Elections In The Deaftown pochádza z Považskej Bystrice, v decembri 2015 vydala debutový album Glue a v rovnakom roku sa ako nováčik dostala do nominácie Radio_Head Awards. Fanúšikov si získala najmä v kluboch, niektorí pribudli na festivaloch Pohoda, Grape, Rock for People, Indirect či Waves Bratislava. Iní sa chytili na kvalitnú tvorbu pripomínajúcu 80. a 90. roky. Chalani pracujú aj na nových veciach, ale v Košiciach zaznejú najmä skladby z prvotiny a možno niečo z EP-čiek Kind of Storm a Bits and Pieces.

Pod kvalitnú párty sa podpíše tiež známa dvojica DJ-ov Diablo & Krto (Indietronica residents). V Tabačke vytiahnu set súčasných skladieb s výberom najlepších trackov z minulosti – indie, glamour, electropop, 80. roky.

Vstupné na Indietronicu sú 4 eurá.

Gabika

indietronica_23_9_poster


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Starý dobrý indie-rock, skreslené gitary a párty v Tabačke

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems