JOGA – Otvorený kruh

| Pozvánky | 18. 11. 2015

Stretnutie v otvorenom kruhu, kde cez jogové a sebapoznávacie cvičenia nahliadneme do samých seba. Všetci ste pozvaní 20. a 21.11.2015, v piatok od 17:00, v sobotu do 18:00 do Ekocentra SOSNA, Družstevná pri Hornáde. Cvičeniami sprevádza Ariadna Vendelová. Cena dvojdňového kurzu je 25€.

Program:
joga zo všetkých možných uhlov pohľadu * regeneračné cvičenia na uvoľnenie * centrujúce a harmonizačné cvičenia * párové cvičenia * ranné jogové cvičenia * šatkarmi – očistné techniky chikung v tráve * prebúdzanie vnímavosti * oživenie tela, ducha, srdca * cvičenia kultivujúce vnútornú silu * liečivé meditačné pohyby * príroda * cvičenia pre vnútorný mier, mandaly, relaxácia

O Ariadne
Ariadna žije a pôsobí v Košiciach, venuje sa vzdušnej akrobacii na šáloch a kruhu, tancu, joge, a rôznym formám pohybového umenia- tanečnej improvizácii, pohybovým performance, meditačným pohybom Spoluorganizuje ženské kruhy spontánneho tanca v Košiciach Orba- Slobodná Žena, a výlety žien zvané Prírodou Zrodená – V Prírodu Vnorená. Svoje aktivity zastrešuje pod mytologickým pojmom Ariadnina Niť.

Prihláste sa na adrese: silvia.sosna@gmail.com / info: 0904951139
Prihláška je platná po uhradení zálohy 15€ na č. ú. 4 350058227/3100
Do správy pre prijímateľa napíšte JOGA_ vaše meno
Nocľah: z piatka na sobotu v Ekocentre SOSNA, 5€
www.sosna.sk
FB: ekocentrum sosna

joga


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: JOGA – Otvorený kruh

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems