Štvorlístok prinesie šťastie mnohým deťom

| Pozvánky | 20. 9. 2015

Blíži sa odvysielanie slávnostného benefičného galavečera Štvorlístok pre talenty na podporu nadaných detí a mládeže zo sociálne znevýhodnených skupín, ktorý organizuje OZ LECA. V programe vystúpi aj absolvent Konzervatória Košice Erik Koky, štipendista OZ LECA, talentovaný a oceňovaný klavirista. Spolu so znevýhodnenými šikovnými deťmi sa predstavia i mnohí známi umelci bez nároku na honorár ako Sisa Sklovská, Veronika Paulovičová, Otokar Klein, Peter Bažík, King Ivan Vereš, CreDance či Komorná opera Bratislava. Veríme, že i tento rok sa podarí vyzbierať aspoň štvorciferná suma peňazí na podporu týchto detí.

Keďže 27. september je aj Dňom regionálnej televízie, galavečer si môžete pozrieť o 20:00 hod. na TV Region či TV Zemplín.

Lenka Valichnáčová

stvorlistok_talenty

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Štvorlístok prinesie šťastie mnohým deťom

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems