Deň otvorených dverí v Botanickej záhrade

| Pozvánky | 4. 5. 2015

Každoročne v jarnom a jesennom termíne otvára svoje brány Botanická záhrada UPJŠ na Mánesovej 23 v Košiciach úplne zadarmo. Tentokrát to bude 15. a 16. mája, v čase od 9:00 do 18:00 hod.

Máj, mesiac plný kvitnúcej a voňavej krásy ponúkne v Botanickej záhrade potešenie pre všetky zmysly. Príďte si len tak posedieť v tieni stromov, či pozorovať ryby a iné živočíchy vo fontáne na hlavnej ploche. Poprechádzať sa, zrelaxovať a zabudnúť na zhon rušných mestských ulíc. Prezrieť si môžete areál Botanickej záhrady, stále expozície, ale aj mini ZOO, ktorá je atraktívna najmä pre detských návštevníkov. Záhradkári a milovníci kvetov si budú môcť zakúpiť rastliny z pestovateľských prebytkov, ako aj zistiť odpovede na svoje otázky z oblasti pestovania a ochrany rastlín.

Martina Pľuchtová, redakcia
Foto: autorka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Deň otvorených dverí v Botanickej záhrade

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems