Zelené chodníky

| Pozvánky | 9. 3. 2015

V nedeľu 15. marca od 11:00 hod. sa v priestoroch detského klubu Drak bude konať minifestival alternatívneho životného štýlu Zelené chodníky. Podujatie ponúkne prednášky, semináre a workshopy na prírodné, športové a “zelené” témy.

V rámci programu sa dozviete, čo to je geocaching, spoločne s nami vyrobíte mydlo z listov juky, objavíte možnosti využitia odpadu a dozviete sa, ako vytvoriť pre deti také silné zážitky v prírode, že PC a TV sa môžu schovať! Súčasťou festivalu budú tvorivé dielne a spoločenské hry pre deti, ochutnávka zdravej výživy a literatúru k téme pripraví Knižný klub žien.

Akcia je vhodná pre dospelých aj rodiny s deťmi a vyzbierané vstupné (2 €/os.) sa použije na podporu činnosti mládeže. Akciu pripravilo občianske združenie Dračia stopa.

Bližšie informácie v rubrike Program a na draciastopa.6f.sk.

Ľuboš Zahradníček

promo_letak_Zelene_chodniky_web_2

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Zelené chodníky

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems