V múzeu nie je nuda!

| Pozvánky | 23. 3. 2015

Mnoho ľudí má v sebe ukrytú predstavu, že múzeum je plné starých ľudí, nie je tam nič zaujímavé, jedným slovom nuda. Vo Východoslovenskom múzeu chceme tento mýtus zboriť a presvedčíme vás o opaku.

IMG_6664

Posledná marcová sobota (28. 3.) sa bude niesť v duchu Zimomravenia. Nebojte sa, nechceme, aby nám všetkým bola zima, ale pripravujeme program, z ktorého budete mať zimomriavky. V Miklušovej väznici a v Galérii bašta na Hrnčiarskej 7 na vás číha dobrodružstvo, ktoré preverí vašu bystrosť, kreativitu a hravosť. Program je určený predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Pre nezbedné rúčky mladých „šikovníkov“ sme na prvého apríla pripravili veľkonočnú tvorivú dielňu. Čakáme vás v budove na Námestí Maratónu mieru 2, začíname od deviatej a skupiny nám ohláste vopred. Popri dielni sa porozprávame o veľkonočných a jarných tradíciách a pozriete si našu výstavu Veľka noc prichodzi, budze i kupačka…

Podrobnejšie informácie o podujatiach nájdete na www.vsmuzeum.sk.

Mária Semanová

Súťažiť s Východoslovenským múzeum môžete TU.

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: V múzeu nie je nuda!
  1. […] Viac o podujatí Zimomravenie vo Východoslovenskom múzeum sa dočítate TU. […]

    Komentoval Hrajte s Východoslovenským múzeom! | Zajtrajšie noviny dňa 07.04.2015 o 08:48:23Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems