Milan Kolcun zabáva

| Pozvánky | 9. 2. 2015

Tolkšou Milana Kolcuna Bez šepkára úspešne pokračuje aj v roku 2015. Takmer vždy vypredaná Malá scéna Štátneho divadla hosťuje zaujímavých ľudí spätých s mestom Košice. Tentokrát to budú ľudia spojení s témou zábava.

Piatok 13. februára nebude o nešťastí, ale o zábave, veď trvajú fašiangy. Milan Kolcun vo svojej tolkšou privíta niekoľkých hostí. Adam Dzúr má len 11 rokov, no ako bubeník sa už objavil v reklame mobilného operátora. Bubnovať ho učí Jozef Zima z kapely Peter Bič Project. Martin Leco zasa predvádza basketbalové freestylové exhibície a pracovník Slovenskej akadémie vied Ján Baláž spolupracoval ako jediný Košičan na module, čo prvýkrát v histórii ľudstva letel na kométu a pristál na nej. Záverečným hosťom bude humorista Milan Markovič.

Bez šepkára sa uskutoční 13. februára v časoch 17:00 a 19:30 hod. na Malej scéne ŠD Košice.

Gabriela Krestián Kuchárová

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Milan Kolcun zabáva

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems