Eskalátorom k úspechu

| Pozvánky | 26. 1. 2015

Originalita, kreativita, ambicióznosť a odhodlanie. To by mali byť základné kvality každého, kto sa rozhodne prihlásiť do projektu Escalator 2015. Ak ich má, organizátori si preňho pripravia bezplatný tréning v podobe intenzívneho rozvojového a vzdelávacieho programu. Jeho súčasťou je študijná cesta po Európe, školenie strategického plánovania alebo účasť na medzinárodnom kultúrnom fóre.

Cieľom programu Escalator 2015 je pomôcť účastníkom dosiahnuť úspech v kultúrnom a kreatívnom priemysle a pozitívne ovplyvniť svoje okolie. Projekty prihlásených jednotlivcov, skupín a organizácií by sa mali týkať performatívneho, vizuálneho alebo interdisciplinárneho umenia, dizajnu, kultúrneho manažmentu či event produkcie. Podstatnú rolu zohráva aj túžba po profesionálnom rozvoji. Na oplátku za svoju snahu získa účastník odborné rady profesionálov, sériu kurzov o tom, ako urobiť z malého projektu skutočný biznis, štvordňovú cesta do niektorej z európskych krajín a ďalšie nenahraditeľné skúsenosti.

Program prebieha od marca do decembra a prihlásiť sa naň môžete prostredníctvom formulára na creativeindustry.sk/vyzva-escalator-2015 do 9. februára 2015.

Veronika Samková

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Eskalátorom k úspechu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems