Anketa: Čo by vás prilákalo na letný festival, napríklad na Leto v parku?

| Anketa, K13 a VÝMENNÍKY | 14. 7. 2014

K dobrému festivalu patrí program plný známych mien, zaujímavé sprievodné podujatia a stoly plné občerstvenia. No bez nadšeného publika nemá podujatie zmysel. Len dav skandujúci názvy kapiel, obecenstvo s množstvom otázok alebo usmievaví jednotlivci dokážu vytvoriť správnu festivalovú atmosféru. Preto sme sa v Košiciach opýtali: Čo by vás prilákalo na letný festival, napríklad na Leto v parku?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Vladimíra (31): Na festivaly veľmi nechodím, no prilákala by ma tam verejná hodina jogy s inštruktorom, meditácie alebo prednášky na zaujímavé témy. Do Kulturparku sa pôjdem určite pozrieť na Stand Up comedy a Tri tvorivé tvory.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Jana (19): Výborná hudba, alternatívne slovenské a zahraničné kapely, ako napríklad Katarzia alebo Korben Dallas. Okrem toho správne vychladené pivo alebo spojenie festivalu s premietaním klubových filmov, ktoré si človek inde nepozrie. 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Oľga (50): Minulý rok boli súčasťou niektorých letných festivalov literárne čítačky. Páčili sa mi, lebo tam predstavovali zaujímavé knihy aj ich autorov. Dnes číta málo ľudí, deti takmer vôbec, preto si myslím, že to bolo veľmi užitočné. Ocenila by som, keby sa verejné čítania zopakovali. Z aktuálneho programu Leta v parku ma zaujali hlavne divadelné predstavenia.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Martin (42): Na festivale som bol naposledy pred 14 rokmi. Znova by ma tam dostal dobrý rock alebo džez-rock, zo slovenských interpretov napríklad Iné Kafé, Polemic, Para alebo Hex. Hudba, ktorú produkujú, je multifunkčná, oslovuje veľa ľudí a nájde si popularitu u mladých aj starších. Potešilo by ma aj divadlo alebo program pre deti.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Monika (26): Popri hudbe trebárs workshopy s umelcami, výmena kníh alebo chill-out zóna s tuli vakmi a farebnými svetlami na stromoch. Veľa ale závisí od dobrej partie a atmosféry celého podujatia. Z Leta v parku sa teším na Paru a Sendreiovcov, to bude určite dobré.
Veronika Samková
Foto: autorka
Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Anketa: Čo by vás prilákalo na letný festival, napríklad na Leto v parku?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems