Kto sa stane Podnikateľkou Slovenska 2013?

| Pozvánky | 6. 9. 2013

Slovenské podnikateľky majú opäť šancu zabojovať o prestížny titul a vyhrať osobný automobil.  V súťaži Podnikateľka Slovenska získalo ocenenie už viac ako 100 najúspešnejších žien, ktoré majú odvahu, nápad a schopnosti presadiť sa na trhu. Podnikateľkou Slovenska sa pre rok 2012 stala pekárka a majiteľka predajní z Veľkej Lomnice – Lucia Choredžáková. Kto bude víťaz tento rok?

Projekt Podnikateľka Slovenska, ktorý každoročne vyhlasuje Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania  (NARMSP), je zameraný na rozvoj podnikania žien na Slovensku. Jeho hlavným cieľom je oceniť a vyzdvihnúť dôležité miesto žien vo sfére podnikania.

Záštitu nad projektom aj tento rok prevzala manželka prezidenta SR, pani Silvia Gašparovičová: Každý rok sa v rámci tejto súťaže presviedčame, že na Slovensku je množstvo šikovných a odvážnych žien, ktoré zastávajú významnú úlohu na budovaní a rozvoji podnikania. Sama som ako podnikateľka v minulosti pôsobila, preto si o to viac vážim každú ženu, ktorá zobrala osud do vlastných rúk a podniká.“ 

Do 14. ročníka prestížnej súťaže Podnikateľka Slovenska 2013 sa môžu zapojiť majiteľky obchodných spoločností a živnostníčky, ktoré podnikajú minimálne jeden rok. Hlavnou podmienkou pre účasť v súťaži je, aby podnikateľky vlastnili aspoň 50% podiel v spoločnosti. Prihlásené podnikateľky rozdelí hodnotiaca komisia do 3 kategórií – Vynikajúca podnikateľka, Začínajúca podnikateľka a Úspešná živnostníčka. Termín podania prihlášok je do 30. septembra.

Viac informácií nájdete na www.podnikatelkaslovenska.sk

Dominika Bizíková


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Kto sa stane Podnikateľkou Slovenska 2013?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems