Robia iba zuby a vedia o nich všetko

| Reklama | 25. 10. 2019

Ošetrenie bez čakania, bez bolesti, rýchlo, v špičkovej kvalite a so záručným listom. Šetria Váš čas. Všetko na jednom mieste.

Návšteva zubára je jedna z udalostí, na ktorú sa nechystáme ako „do divadla“. Najradšej by sme sa jej vyhli oblúkom, pretože v spomienkach ju často spájame s nepríjemným zážitkom z detstva, kvílivým zvukom vŕtačky, bezcitným lekárom, bolesťou, úzkosťou a nekonečným riešením aj malého problému. A práve takéto skúsenosti boli a sú neraz dôvodom, aby sme k zubárovi nechodili pravidelne, nie to preventívne. V Schill Dental Clinic zažívajú pacienti pravý opak.

 

Postarajú sa o vaše zuby ako o vlastné

Aj návšteva zubára môže byť zážitok, ktorý si radi zopakujeme – bez irónie, no hlavne bez strachu, bez bolesti a bez čakania. To všetko vďaka špičkovým odborníkom, ktorí pracujú s presnosťou švajčiarskych hodiniek, s modernými technológiami a s ľudským prístupom, čo sa vryje do pamäti najviac. Pri odchode z kliniky sa pri pozdrave „dovidenia“ ľudia usmievajú a myslia ho doslova.

 

Zuby si nevyberáme, zubára áno

Je nezodpovedné odkladať návštevu ordinácie, kým nám bolesť nedá spať a obmedzí naše fungovanie doma i v práci. „Pacientov u nás nenechávame čakať. Či už ide o urgentný prípad, jednoduchý zákrok, preventívnu prehliadku, dentálnu hygienu, o konzultáciu… Stačí, ak zavolajú na recepciu kliniky alebo sa objednajú cez našu webstránku, vždy dostanú odpoveď v podobe konkrétneho termínu, zohľadňujúci ich čas, povinnosti. U nás nepočítajú mesiace, kým sa dostanú na rad. U nás počítajú hodiny, nanajvýš dni,“ hovorí MDDr. Vladimír Štrečko. Vybrať si dobre čokoľvek, je umenie. A vybrať si dobre lekára, je na nezaplatenie. Aj toto rozhodnutie je na pacientoch. V Schill Dental Clinic je každá voľba „stávka na istotu“.

 

Bez bolesti, rýchlo a „na prvú“

„Otázka, či to nebude bolieť, je u nás naozaj zbytočná. Ale rád ju kedykoľvek zodpoviem a vysvetlím. Používame lokálnu anestéziu aj pri tých najjednoduchších zákrokoch až po úplnú v prípade zložitých aj chirurgických ošetrení. Náš pacient potrebuje byť v kresle v pohode, pokoji, aby sme spoločne z výkonu mali nielen dobrý pocit, ale hlavne čo najlepší výsledok,“ dodáva odborník.

Vďaka moderným technológiám (napr. panoramatický RTG, CT) pod jednou strechou a overeným liečebným postupom môžu špičkoví odborníci v Schill Dental Clinic pracovať v takom čase a dôslednosťou, čo v porovnaní s minulosťou je neuveriteľné. Napríklad na korunku sa nečaká mesiac s obrúsenými zubami, ale ju vyrobia a nasadia počas jedinej návštevy ordinácie (prístroj CEREC), švajčiarske implantáty sú zárukou úspešnosti – nie pokusu a omylu, pracujú so zväčšovacou technikou a vidia aj tie najmenšie detaily, dentálna hygiena nie je „akože“, ale z rúk špecialistov výhradne v tejto oblasti … Robia iba zuby a vedia o nich všetko. Preto je každé ošetrenie stopercentné, nie provizórne. Ako na klinikách v Bratislave, Žiline, Prahe, tak aj v Košiciach.

 

Zuby so „záručným listom“

Odborníci na klinike riešia aj tie prípady, ktoré už iní vzdali. Na prvýkrát, precízne a so zárukou. „U nás poskytujeme pacientom 5-ročnú záruku na vykonanú prácu a použité materiály v rámci všetkých ošetrení. Jedinou podmienkou jej uplatnenia je, aby pacienti prišli 2-krát ročne na preventívnu prehliadku a dentálnu hygienu. Spoločne takto dokážeme zachovať zuby nielen pekné, ale najmä zdravé,“ konštatuje V. Strečko.

 

Schill Dental Clinic nájdete v košickom Aupark Tower, na 2. poschodí.

Všetko o klinike na www.schill.sk. Kontakt: 055/ 3100 031, kosice@schill.sk

 

 


Tags: ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Robia iba zuby a vedia o nich všetko

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems