Garage v Kulturparku: Najprv automobilové exkluzivity, potom House Music párty 

| K13 a VÝMENNÍKY | 15. 10. 2019

Pozývame na premiéru nového projektu Garage, určeného najmä pre milovníkov elektronickej hudby a áut s upravenými motormi, originálnym tuningom a výzorom.

Garage chce udržať kultúru house music v Košiciach. Aj preto privíta slovenské a zahraničné DJské legendy na netradičnej párty v priestoroch podzemného parkoviska Kulturparku. „Hlavný program je line up DJov, ktorí sú v našom meste neprehliadnuteľní,” hovorí spoluorganizátor Erik Horváth. Pozvanie prijala i prvá dáma českého DJingu Ladida, typická svojím dynamickým elektronickým zvukom s perkusivními elementmi a organickými plochami. Okrem domácich klubov a festivalov vystupovala aj v Nemecku či Japonsku. Do hudobného víru strhne návštevníkov aj Emtydee, súčasný headliner slovenskej housovej kultúry.  „Osobne sa teším aj na set Martina Haberlanda, ktorý stál za zrodom Košickej klubovej scény,“ dodáva Erik a vysvetľuje, že názov projektu Garage nie je náhoda. „House music alebo elektronická hudba vznikala aj v newyorskom klube s názvom Paradise Garage.”

Unikáty na kolesách

Sprievodný program bude patriť exkluzívnej prehliadke áut. Podzemné parkovisko Kulturparku privíta fajnšmekrov a fanúšikov poduatia Illegal Night, ktoré spája hudbu a motorizmus v duchu ulice. „Vystavované vozidlá pochádzajú zo Slovenska aj z okolitých krajín. Predpokladáme účasť niekoľkých desiatok áut s upraveným motorom, originálnym tuningom, soundom i vonkajším výzorom. Súčasťou Garage bude teda aj jednodňová unikátna výstava modelov áut, ktoré v uliciach nevidno,” pozýva Erik.

Fajnšmekri, nadšenci a, samozrejme, všetci nadšenci exkluzívnych áut a elektronickej hudby sa stretnú 18. októbra v Kulturparku. Začiatok Garage je o 20:00 v priestoroch podzemného parkoviska. Lístky zakúpite v predpredaji na ticketportal.sk. Viac info na FB udalosti Garage a www.k13.sk.

Foto: Peter Krbaťa


Redakcia


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Garage v Kulturparku: Najprv automobilové exkluzivity, potom House Music párty 

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems