Summer english: Letná angličtina pre seniorov

Aktívni dôchodcovia si počas troch dní (26., 28. a 30. augusta) zopakujú základy jedného z najpoužívanejších svetových jazykov.

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky, Školstvo a vzdelávanie | 16. 8. 2019

Obľúbený vzdelávací formát pre seniorov pokračuje aj v lete. Je určený nielen pre tých, ktorí navštevovali kurz anglického jazyka vo Výmenníku Štítová počas roka, ale aj pre nadšencov, túžiacich učiť sa nové slovíčka a frázy.

Výtvarníčka angličtinárka

Podujatie Medzi nami – angličtina pre seniorov vedie Soňa Kotánová. Študovala na stavebnej fakulte na TUKE a pracovala ako projektantka. Aktívne sa venuje výtvarnému umeniu a zúčastňuje sa na rôznych výstavách na Slovensku i v zahraničí. Anglický jazyk bol pre ňu odjakživa koníčkom a niekoľko rokov ho vyučovala na viacerých školách.

Seniori, ktorí si chcú rozšíriť jazykové vedomosti zaujímavou a nenáročnou formou, sú vítaní vo Výmenníku Štítová. Letný kurz sa uskutoční 26., 28. a 30. augusta od 10:00 do 12:00 (nie je potrebné prihlasovať sa). Vstupné je 2 eurá.

Gabriela Mišurová

Foto: Tibor Czitó

Jazykový kurz Medzi nami – angličtina pre seniorov pokračuje aj po letných prázdninách. Začína od 5. septembra vo Výmenníku Štítová. Dôchodcovia sa budú stretávať každý štvrtok od 10:00.


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Summer english: Letná angličtina pre seniorov

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems