Bude nás viac ako 102?

V areáli Kulturparku sa po tretíkrát pokúsime prekonať slovenský rekord v najväčšom počte háčkujúcich ľudí na jednom mieste.

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 30. 8. 2019

„Pri príležitosti Medzinárodného dňa háčkovania sme sa rozhodli, že spoločne so zapojením širokej verejnosti zdoláme vlastný rekord, ktorý doteraz bol zaznamenaný v minulom roku, a to 102 háčkujúcich ľudí na jednom mieste,“ hovorí organizátorka Silvia Lukačínová a pozýva 12. septembra od 15:00 začiatočníkov, pokročilých, profesionálov aj tých, ktorí ich chcú podporiť. Keďže háčkujúci budú v krásnom prostredí Kulturpaku, odporúčame zobrať si so sebou deky a obľúbené pochutiny (ako aj háčik, priadzu a rozrobené háčkované veci). V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do budovy Alfa.

Vstup je voľný.

 

 

Háčkovanie sa čoraz viac stáva populárnym v Košiciach. Aj vďaka Výmenníkom sa pravidelne realizujú podujatia ako Háčkuj v parku a Háčkuj vonku, ktoré podporujú rozšírenie tejto zručnosti. Hlavným cieľom je preniesť háčkovanie z domov na verejnosť, vytvoriť malé sídliskové komunity a spojiť ich do väčšej, a to pri tvorbe rozsiahlejšieho projektu.

Gabriela Mišurová


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Bude nás viac ako 102?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems