Obdarujme zvieratká v útulku

| Mesto Košice | 14. 6. 2019

Ak chcete podporiť činnosť košického útulku Haniská, avšak nemôžete si zobrať zvieratko do domu či bytu, odporúčame zapojiť sa do verejnej zbierky.

OZ Tvorivá dielňa uspelo v tomto roku v garantovom programe s projektom SUSEDIA – tvoríme a meníme svet okolo nás a seba v ňom. Práve ním chce pomôcť košickému útulku. Verejnosť vyzýva na podporu tamojším zvieratkám. Stačí, ak do Výmenníka Štítová prinesiete rôzne potreby a krmivá (zoznam nájdete na www.uvp.sk). „Ak sa chcete zapojiť, ale nemáte, napríklad, deky, hračky a iné veci na darovanie, môžete zakúpiť suché krmivo, konzervy pre psov a mačky, mlieko pre šteňatá, žuvacie maškrty, hračky i obojky,“ hovorí Karin Mikulášová z OZ Tvorivá dielňa. Útulok môžete podporiť aj pravidelným venčením psíkov, príp. poskytnutím dočasnej domácej opatery.

Zbierka trvá do 12. júla. Výmenník Štítová je otvorený vždy v utorok až štvrtok od 14:00 do 16:00, resp. aj v iné dni podľa programu. Viac informácií získate u kultúrnej mediátorky Beáty Andrejkovej na beata.andrejkova@k13.sk

 

Foto: pixabay.com

OZ Tvorivá dielňa pod vedením Karin Mikulášovej vytvára rôzne aktivity pre Košičanov. Vzťahy k umeniu, kreativite i tvorivému sebavyjadreniu a záujem o okolie rozvíja prostredníctvom rôznych podujatí už od roku 2011.

 

Text: Gabriela Mišurová


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Obdarujme zvieratká v útulku

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems