Na Terase sa bude vo veľkom „plážovať“

| Leto | 28. 6. 2019

Aj tento rok nájdete na najväčšom košickom sídlisku vyše 100 ton piesku, na ktorom sa dosýtosti vyšantia deti i dospeláci. K top podujatiam patria majstrovstvá Slovenska aj Východoslovenský pohár v plážovom volejbale, ale i maratón zumby.  

 

Projekt Beach Plaza Terasa odštartoval pred tromi rokmi a teší sa veľkej obľúbenosti a návštevnosti Košičanov. Na viac ako stovke ton piesku pred OC Galéria sa predstavia vynikajúci plážoví volejbalisti, a to rovno na dvoch turnajoch – Východoslovenský pohár (13. – 14. júla) a „áčkové“ majstrovstvá SR (27. – 28. júla). Nadšencom pohybu, rytmov a tanca odporúčame Karibik Zumba Night (19. júla). Ide o maratón zumby v piesku, na ktorý prijali pozvanie viacerí slovenskí inštruktori.

 

Foto: archív Košice Západ Terasa

 

Vitaj, leto

Úvod Beach Plaza Terasa bude pariť deťom a ich rodičom. „6. júla si zmerajú zručnosti v tradičnom stavaní pieskových hradov a v znamení hesla ,Vitaj, leto‘ sa budú niesť viaceré detské atrakcie, nafukovačky, maľovanie na tvár i súťaže. Chcel by som upozorniť aj na  sprievodné týždenné kultúrne aktivity – pravidelné divadelné utorky, filmové open-air stredy s aktuálnymi česko-slovenskými kinohitmi či hudobné štvrtky s kapelami. K tomu pravá letná atmosféra pri chladenom nápoji či chutnom langoši,“ pozýva Dominik Béreš, vedúci kultúry košickej Terasy.

 

Foto: archív Košice Západ Terasa

 

Kompletný program Beach Plaza Terasa (6. – 28. júla) je k dispozícii na www.kosicezapad.sk alebo na FB: Košice Západ Terasa.

 

Športové kluby i Košičania si môžu zadarmo zahrať plážový volejbal uprostred sídliska, a to počas pracovných dní od 10:00 do 20:00 (ihrisko je možné aj vopred rezervovať na atrium@kosicezapad.sk).

 

Redakcia

Foto: archív Košice Západ Terasa


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Na Terase sa bude vo veľkom „plážovať“

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems