Maj lásku včas

| Pozvánky | 24. 4. 2019

Halmi bude v máji pomáhať Amorovi. Na rýchlom rande sa pokúsi dvadsiatim šiestim ľuďom nájsť priateľov či pravú lásku.

 

Za projektom Speed dating je Andrea Kakašová, ktorá ho organizuje od roku 2017. „Uvedomila som si, že mám okolo seba veľa nezadaných ľudí. Niekedy je náročné stretnúť spriaznenú dušu. Nanešťastie, už nie je bežné prihovoriť sa na ulici či v kaviarni. Nepozeráme sa okolo seba, ale do mobilov, nerozprávame sa medzi sebou, ale cez SMS či online správy.“ Andrea začala písať svoju love story taktiež na Speed datingu. „Je príjemné spoznať množstvo nezadaných v podobnom veku. Nikdy nevieme, či z toho nakoniec nevznikne kamarátstvo alebo dokonca manželstvo (k jednému sme práve týmto podujatím dopomohli),“ pozýva 2. mája do Halmi Place.

Foto: archív A. Kakašovej

Päťminútový rozhovor

Priebeh rýchleho rande bude nasledovný: začiatok ohlási gong. Pár bude mať 5 – 8 minút na konverzáciu na ľubovoľnú tému. Po uplynutí času gong ohlási výmenu partnerov. Tak sa vystriedajú trinásti muži pri trinástich dámach. Po každej minischôdzke si účastníci môžu zapísať pocity o osobe, s ktorou sa rozprávali a po absolvovaní všetkých rande sa rozhodnú, s kým by sa chceli opäť stretnúť. Zapíšu to na poznámkovú kartu, odovzdávajú ju organizátorovi a ten im do 24 hodín pošle mailom vyhodnotené vzájomné zhody sympatií.

Maximálna kapacita je 13 párov. Prihlásenie je možné cez randime.sk do 30. apríla. Viac info nájdete na spomínanej stránke, príp. pošlite správu na FB Halmi Place. Účastník musí byť plnoletý a nezadaný.

Foto: archív A. Kakašovej


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Maj lásku včas

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems