Hokejové majstrovstvá na Spišskom hrade i Tokaji

| Šport | 24. 4. 2019

Vypredané lístky na zápasy „našich“ vyvolali v mnohých fanúšikoch beznádej. Viacerí sa zmierili s fandením pred obrazovkou, no naskytá sa ešte jedna špeciálna príležitosť – pozrieť si duely v Kráľovskej hokejovej lóži. Rovnomenná online kampaň organizácie Košice Región Turizmus má prostredníctvom hokeja upriamiť pozornosť návštevníkov na turisticky zaujímavé miesta v košickom regióne.

 

Aké by bolo pozerať hokej v stredovekej kuchyni Spišského hradu alebo si cez prestávku odskočiť do vínnej pivnice na Tokaji? Zapojte sa do súťaže o Kráľovskú hokejovú lóžu a môžete zažiť originálne majstrovstvá. Pravidlá a info nájdete na www.kralovskahokejovaloza.sk.

Špeciálny slovník, pivo i výlet

Ak čakáte počas MS v hokeji návštevu a tá nevie spíkovať po našom, odporúčame špeciálnu edíciu zábavného anglicko-východniarskeho slovníka Do you speak ponashom? Ponúka základný prehľad výrazov, s ktorými bude každý fanúšik na štadióne ako doma. Môžete si ho kúpiť na webe Kráľovskej hokejovej lóže alebo v Regionálnom informačnom bode v Košiciach za 2 eurá, kde zoženiete aj limitovanú edíciu hokejového piva Lapačka, originálne fanúšikovské predmety a pamätné hokejové puky košického regiónu.

Text: Viktor Wurm


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Hokejové majstrovstvá na Spišskom hrade i Tokaji

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems