Terasa je prvá

| Vianočné trhy | 3. 12. 2018

Takmer každý deň hudobný koncert, vystúpenie umeleckého súboru, detské aktivity, tradičná gastronómia aj živý betlehem. To je stručná charakteristika tohtoročných remeselných a vianočných trhov na Terase.

Veľká otváracia šou Terasa, rozsvieť sa! je naplánovaná na 30. november o 18:30. Pomocou špeciálnych svetelných efektov a ohňostroja sa slávnostne rozsvieti pätnásťmetrový vianočný stromček. Náladu spríjemní kapela Bon Jovi revival a humoristická skupina Bravo. Počas piatkov (30. novembra, 7. a 14. decembra) môžu návštevníci prispieť na charitu, pretože sa bude podávať starostovský guláš, kapustnica aj čačina. Dobrovoľný výťažok Terasania odovzdajú organizácii Úsmev ako dar.

Trhy na Terase trvajú od 23. novembra do 21. decembra a okrem vareného vína, pečených klobás či trdelníkov a živého betlehema so zvieratkami ponúkajú aj hudobnú nádielku viacerých koncertov. Country bandy zahrajú v stredy, na ľudovú hudbu si zatancujete počas piatkových večerov, v soboty sú pripravené detské programy a v nedele folklórne skupiny a spevokoly. Nebude chýbať tradičný Mikulášsky program a vystúpia kapely ako King Shaolin, Capricorns, The Fathers, Michal Kentoš Band, Jahodná, Hukot, Blizzard, Radical, Arctic Monkeys, DIP-Yellowe, Riverstone a iných.

Podrobný program nájdete na www.kosicezapad.sk.

Redakcia
Foto: Košice Západ Terasa


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Terasa je prvá

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems