Sajfa s bratmi prezradia recept na úspech

Night of Chances už 7. novembra

| Pozvánky, Predstavujeme | 2. 11. 2018

Night of Chances (NOC) je celovečerná vzdelávacia konferencia a veľtrh práce. Je určená najmä pre začínajúcich študentov, ktorí nemajú jasnú predstavu o svojej budúcnosti, ale aj pre absolventov a mladých inovátorov. V Košiciach sa uskutoční 7. novembra a súčasťou programu budú panelové diskusie, odborné prednášky, workshopy aj rodina úspešných bratov Cifrovcov.

 

Na NOC-i sa stretávajú lídri úspešných spoločností na Slovensku, aby so študentmi a absolventmi riešili súčasný i budúci stav trhu práce a ich pracovného uplatnenia.

 

Rady a reálne prípady

Pre návštevníkov sú pripravené panelové diskusie na zaujímavé témy, napríklad budúcnosť práce v Košiciach. Riaditelia a experti úspešných slovenských i zahraničných technologických firiem sa podelia o svoje skúsenosti a rady. Súčasťou NOC-i budú i workshopy, zamerané na riešenie reálnych prípadov a štúdii z praxe. Čerešničkou večera budú bratia Cifrovci – Matej, Ján a Tomáš. Návštevníkom prezradia ich recept na úspech. Sajfu asi netreba nikomu špeciálne predstavovať. Ján vedie spoločnosť Websupport a Tomáš je Investment director CEE v belgickej investičnej spoločnosti Mitiska REIM.

 

Košická NOC sa začne 7. novembra o 17:30 v priestoroch Univerzitnej knižnice TUKE. Bližšie info nájdete na www.nightofchances.com.

 

 

 

Foto: Jaroslav Novák


Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Sajfa s bratmi prezradia recept na úspech

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems