Blšák na pomoc zvieratám

| Dobrovoľníctvo, Pozvánky | 31. 8. 2018

Blšák pre labky je super nápadom, ako pomôcť zvieratám, zbaviť sa nepotrebných vecí, alebo naopak – za málo peňazí získať moderné užitočnosti a možno aj retro záležitosti po niečej babke.

Po veľkom júnovom úspechu sa 16. septembra chystá druhý Blšák na pomoc zvieratám, pracovne nazvaný Blšák pre labky. Organizuje ho Janka Doksanská z PetShopu na Zborovskej 6 v Košiciach. Aj tentokrát na ňom nájdete odev, obuv, doplnky, ozdoby, kuchynské potreby či malé spotrebiče, užitočnosti do bytu, domu aj záhrady, knihy, DVD, CD, hračky a mnoho ďalšieho. Zapojiť sa môžete nielen ako kupujúci, ale tiež darujúci. Stačí, ak vaše už nepotrebné veci odnesiete do PetShopu do 14. septembra v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Organizátori ich potom pretriedia, uložia do krabíc a v deň blšáku ponúknu na predaj. Výťažok z celej akcie poputuje občianskym združeniam Srdce pre mačky a Psy ulice, ktoré ho použijú na nákup krmiva, antiparazitných prípravkov, na kastrácie, operácie, očkovania a ďalšie veterinárne ošetrenia.

Blšák sa bude konať 16. septembra od 10:00 do 16:00 v pekných priestoroch Pivárne Záhrada – Originál Bistro na Kukučínovej 13 v Košiciach. V podniku sa budú podávať grilované špeciality a tí najmenší sa vyšantia v detskom kútiku s pieskoviskom alebo pri tvorivých workshopoch.

Redakcia
Foto: Fotodizajn Zuzana


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Blšák na pomoc zvieratám

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems