Ušite si šaty na mieru s komunitnou značkou VYVA

| K13 a VÝMENNÍKY | 23. 3. 2018

Komunitná značka VYVA po druhýkrát otvára vo Výmenníku Važecká módnu dielňu pre všetky dievčatá a ženy. Pod vedením kreatívnej a skúsenej Jany Bednárikovej sa naučia vytvárať originálne, vkusné a jednoduché modely.

Druhá módna dielňa od VYVY sa uskutoční 17. apríla od 16:30 do 18:30 vo Výmenníku Važecká. „V apríli pokračujeme na vlnách VLNY a vytvoríme si jednoduché a pritom štýlové šaty, ktoré dostali pomenovanie ŠATY VLNA. Výhodou tohto modelu je, že sa dá nosiť na niekoľko rôznych spôsobov a v závislosti od zvoleného materiálu je aj multifunkčne využiteľný na rôzne príležitosti,“ vysvetľuje Jana Bednáriková.
Na workshop je potrebné priniesť vlastný materiál – jednofarebný úplet alebo šatovku vo veľkosti 1,2 až 1,3 m v závislosti od postavy a výšky. Cena workshopu je 10 eur a z dôvodu obmedzenia kapacity je dobré prihlásiť sa vopred mejlom na dominika.nazarejova@k13.sk.

Móda od značky VYVA. Foto: Archív VYVY

VYVA (skratka Výmenníka Važecká) je módnou značkou, ktorá vznikla v rámci komunitno-umeleckého projektu pod názvom Z ulice. Tvorí ju skupina dievčat, žien a babičiek, ktoré majú za sebou niekoľko desiatok módnych kolekcií a prehliadok v Košiciach. Skupina sa stretáva každý pondelok vo Výmenníku Važecká.

Gabriela Mišurová


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Ušite si šaty na mieru s komunitnou značkou VYVA

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems