IT EXPO 2018 – výstava, prezentácie, IT novinky, súťaže a tombola

| Pozvánky | 9. 3. 2018

Poprední výrobcovia a poskytovatelia informačných technológií predstavia svoje vízie a produkty v Košiciach. Čakajú vás súčasné modely notebookov, tabletov, smartfónov a fotoaparátov, ako aj prezentácie, výstavy, súťaže i darčeky. Pozývame na IT EXPO 2018.

Cieľom IT EXPA je predstaviť laikom i odborníkom čo najviac technologických noviniek, ktoré sú pripravené na tento rok. Medzi vystavovateľmi nebudú chýbať spoločnosti Acer, Brother, Canon, Eset, Huawei, Lenovo, MSI, OKI, Sony, T-Systems, Webgloge & Yegon a redakcia techvia.sk. „Návštevníci sa zoznámia s novinkami a trendmi v oblasti tlače, nákladov spojených s tlačou a archiváciou printových dokumentov podľa novej EÚ smernice o ochrane osobných údajov pod názvom GDRP. Taktiež ich oboznámime o rizikách spojených s informačnými technológiami, poradíme im, čoho sa vyvarovať. K dispozícii budú súčasné modely notebookov, tabletov, smartfónov a fotoaparátov. Určite zaujme aj možnosť nazrieť do oblasti webstránok a ich fungovania v našom každodennom používaní. Diváci sa dozvedia aj o umelej inteligencii, ktorá je použitá v telefónoch Huawei či o novinkách v počítačovom hernom svete spoločnosti Lenovo a MSI,“ prezrádza časť programu usporiadateľ Martin Morávek. Dodáva, že IT EXPO 2018 slúži najmä na to, aby sa verejnosť mohla aktívne oboznámiť s novými zariadeniami a technológiami. „Čiže vidieť, dotknúť sa noviniek, vyskúšať si ich a povypytovať sa na všetko, čo každého z tejto oblasti zaujíma. Čerešničkou na torte bude možnosť zasúťažiť si v počítačových hrách v pripravovanom hernom sektore. Záver IT EXPA 2018 bude zakončený tombolou.“

Ôsmy ročník IT EXPO 2018 sa uskutoční 20. marca na Technickej univerzite v Košiciach. Jednotlivé spoločnosti budú mať svoje stánky na prízemí budovy univerzitnej knižnice, prezentácie si môžete vypočuť v posluchárni. Podrobnejší program a bližšie informácie nájdete na itexpo.sk. Vstup do výstavných priestorov aj na všetky prezentácie zúčastnených spoločností je zadarmo.

Eva Barnišinová


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: IT EXPO 2018 – výstava, prezentácie, IT novinky, súťaže a tombola

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems