Hudobno-poetický večer s Táňou Pauhofovou a Martinom Geišbergom

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY | 23. 3. 2018

Slovenská herečka Táňa Pauhofová a hudobník Martin Geišberg vystúpia v Kulturparku na spoločnom hudobno-divadelnom predstavení Korene.

Martin Geišberg a Táňa Pauhofová.

Projekt Korene vznikol v novembri 2014 z iniciatívy hudobníka, divadelného dramaturga a režiséra Martina Geišberga. Predstavenie spája poéziu Elisabeth Wittgruber v recitálovom podaní slovenskej herečky Tani Pauhofovej s hudobnou tvorbou Martina Geišberga a Daniela Špinera. „Korene nie sú len poézia, hudba a jedno z predstavení, ktoré hráme. Je to priateľstvo, skutočnosť prežitého a nesmierna radosť aj vďaka za to, že sa naše korene preplietli a žijú vedľa seba. Kráčame po ceste tisíckrát prešliapanej a predsa je to cesta nová a občas berie dych,“ hovorí Martin Geišberg o spoločnom projekte.

Projekt Korene vznikol v novembri 2014.

Hudobno-poetický večer sa uskutoční 2. mája o 19:00 v Kulturparku (budova Alfa). Vstupné je 13 eur v predpredaji, 16 eur v deň podujatia. Lístky zakúpite na www.k13.sk alebo v infocentre Delta na Kukučínovej 2.

Účinkujúci: Táňa Pauhofová (poézia), Martin Geišberg (gitary, flauty, poézia), Daniel Špiner (klavír) a Patrik Pačes (perkusie).

Eva Barnišinová
Foto: Ivan Ӧlvecký


Tags: , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Hudobno-poetický večer s Táňou Pauhofovou a Martinom Geišbergom

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems