Divadlo P.A. uvedie pokračovanie hry Denník Mizantropa

| K13 a VÝMENNÍKY | 23. 3. 2018

Divadlo P.A. prichádza s voľným pokračovaním úspešnej trilógie Denník Mizantropa. Druhá časť hry s podtitulom Beginning sa uskutoční 8. apríla o 19:00 vo Výmenníku Brigádnická.

Denník Mizantropa. Foto: Tibor Czitó

Denník Mizantropa – Beginning je voľným pokračovaním prvej časti, ktorá odkryla rozhovory cestujúcich v MHD. Svoje absurdné starosti i radosti tu vyrozprávali ezo matky, filozofky či abstinenti. V druhej časti sa dozviete, čo predchádzalo týmto vtipným príbehom. Viac o deji prezrádza režisérka a herečka Zuzana Dovičáková: „Exfeťák a environmentalista Šaňo sa v čakárni zoznamuje s melancholickou Evou, ktorá sa zahľadí do mĺkveho Adama trpiaceho nespavosťou. Medzi týmito dvomi ubolenými dušami sa vyvinie netradičná lovestory. Hlavnú dejovú líniu odľahčujú aj epizódne rozhovory rôzne psychicky pokrivených postavičiek, ktoré si môžete ľahko pomýliť s niekým, koho dobre poznáte.“

Denník Mizantropa. Foto: Tibor Czitó

Predstavenie je nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov a citlivé povahy, milujúce spisovný verbálny prejav. Vstupné je 3,50 €.

Divadlo P.A. sa vo svojich inscenáciách venuje tabuizovaným témam, absurdnej či vyfabulovanej realite. Herci na javisku experimentujú a využívajú alternatívne možnosti scény či charakterov postáv. Svoje predstavenia nacvičujú vo Výmenníku Brigádnická každú nedeľu.

Gabriela Mišurová
Foto: Tibor Czitó


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Divadlo P.A. uvedie pokračovanie hry Denník Mizantropa

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems