Prihlás sa na špičkový mentorský program

| Vzdelávanie | 23. 2. 2018

Creative Industry Košice prináša na mieru šitý mentorský a vzdelávací program Escalator, ktorý prostredníctvom seminárov, mentoringu, networkingu a študijného pobytu profesionalizuje ľudí a organizácie.

Program funguje už šiesty rok a je určený každému, kto pôsobí vo vedúcich a manažérskych pozíciách alebo plánuje rozvinúť svoj koncept či rozbehnúť vlastný projekt. Prihlásiť sa môžu jednotlivci, organizácie a firmy z oblasti kultúry a kreatívneho priemyslu, IT (startupy, firmy, inkubátory…) a turizmu (prevádzky, eventy…). Po boku zahraničných lektorov sa naučia, ako uspieť vo svojom obore a posunúť biznis, projekt či koncept na iný level.

Výzva je aktuálna do 2. marca 2018. Viac informácií a podmienky prihlásenia nájdete na webe cike.sk/vyzvy/escalator alebo píšte na alexandra.jurikova@cike.sk. Program je pre uchádzačov bezplatný.

Escalator pomohol od roku 2013 sprofesionalizovať a zefektívniť viac ako 30 slovenských organizácií, medzi nimi aj Kino Úsmev, Bielu Noc či Tabačku Kulturfabrik.

Barbara Rusnáková
Foto: archív CIKE


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Prihlás sa na špičkový mentorský program

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems