Pozývame na večierok v štýle Veľký Gatsby

3. marec ● Kasárne/Kulturpark ● Electro Swing Fever

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY | 9. 2. 2018

Štýlová párty Electro Swing Fever sa po šiestykrát vracia do košického Kulturparku. Jej najväčším lákadlom bude premiéra dámskej vokálnej swingovej kapely Paper Moon Trio z Bratislavy. Už teraz sa môžete tešiť na trojicu šarmantných dám s husľami, ukulele a gitarou. Ich tvorba pozostáva najmä z amerických a anglických džezových piesní z 20. až 40. rokov minulého storočia. „Vystúpi pražský DJ a producent Max W. a DJ Swing Thing. Svoj Dj set tradičnejšieho swingu si ,strihne‘ Stell The HepCat. Táto DJ-ka a lektorka v jednej osobe povedie aj tanečný workshop. Návštevníkov naučí základy sólo charlestonu a ďalších swingových tancov,“ prezrádza Jakub Kmošena, organizátor podujatia a jeden z účinkujúcich.

DJ Swing Thing. Foto: súkromný archív

Štýl a elegancia 30. rokov
Jedinečnosť elektro-swingovej horúčky je podľa Kmošenu v nenapodobiteľnej atmosfére, ktorú hostia sami vytvárajú. „Ich oblečenie, úsmevy a prívaly energie zaručene dostanú každého, kto na Electro Swing Fever príde po prvý raz. Snažíme sa prinášať odlesk štýlovej a elegantnej doby 30. rokoch do súčasnosti. Miešame pompéznosť a noblesu večierkov à la Veľký Gatsby s energiou dnešnej tanečnej hudby.“

Dámsky vokálny swingový projekt Paper Moon Trio. Foto: archív kapely

Epidémia swingovej horúčky vypukne 3. marca o 21:00 v Kulturparku (budova Alfa). Vstupné je 6 eur v predpredaji v infocentre Delta na Kukučínovej 2 a na www.k13.sk alebo 8 eur v deň podujatia.

Eva Barnišinová


Tags: , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Pozývame na večierok v štýle Veľký Gatsby

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems