Súťaž o lístky na predstavenie Romeo a Juliet

| Kultúra, Pozvánky | 29. 1. 2018

Na Deň sv. Valentína sa na scéne JORIK odohrá azda najsmutnejšia romanca sveta – predstavenie Romeo a Juliet. A keďže Valentín nie je len o láske, ale aj darčekoch, Bábkové divadlo v Košiciach daruje dvom zamilovaným párom voľné vstupenky. Stačí sa zapojiť do súťaže a napísať, akú inscenáciu na scéne JORIK ste navštívili počas prvej fázy jej existencie v rokoch 1995 – 2008, čo vás najviac zaujalo alebo aké herecké výkony vám utkveli v pamäti. Zapojiť sa môžete aj v prípade, ak máte fotografie zo starších predstavení na scéne JORIK.

Vaše spomienky posielajte na adresu konecnybdke@gmail.com a do mejlu uveďte vaše telefónne číslo. Mená dvoch šťastných výhercov oznámi Bábkové divadlo v piatok 9. februára 2018 na svojej webovej stránke a na Facebooku. Výhercovia si lístky budú môcť vyzdvihnúť v pokladni divadla na Vrátnej ulici.

Predstavenie Romeo a Juliet je na programe 14. februára o 19:00 na scéne JORIK. V hlavných úlohách sa predstavia vychádzajúce košické herecké hviezdičky Dominik Dupľák a Janka Balková. Na inscenácii sa podieľali aj členovia obľúbenej skupiny No Name, ktorí mali na starosti hudobnú časť diela. Romantický večer tak umocnia krásne piesne No Name upravené do špeciálnej podoby práve pre túto inscenáciu.

Martin Konečný
Foto: archív BDK


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Súťaž o lístky na predstavenie Romeo a Juliet

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems