Fotografia aury aj rada od astrológa

| Pozvánky | 27. 11. 2017

Zdravé vianočné trhy na Jedlíkovej 7 budú z iného súdka. Okrem punčovo-vínovej klasiky ponúknu ekodrogériu, feng-šuej pomôcky, terapeutické prístroje, ezoterické darčeky, ale aj prednášky o zdravej výžive.

Počas dvoch dní sa „vybláznia“ nielen darčekoví nakupovači, ale aj vyznávači ekológie a ezoteriky. Súčasťou trhov bude najväčšia výstava zameraná na zdravý životný štýl v Košiciach (potraviny, odevy, bytové doplnky, šperky, diagnostické a terapeutické prístroje…). Návštevníci si môžu nechať vyhotoviť fotku svojej aury alebo sa poradiť o svojich problémoch s lekármi, liečiteľmi, ale aj astrológmi či numerológmi.

Súčasťou trhov budú prednášky zamerané na nedostatky v potravinárstve, zdravú výživu, vplyv oxidu dusnatého na organizmus či vlastnosti a účinky šungitovej vody. Dozviete sa, prečo je vhodné cez zimu jesť inú stravu ako v lete.

Zdravé vianočné trhy trvajú od 15. decembra (11:00 – 19:00) do 16. decembra (9:00 – 17:00) v Kultúrno-spoločenskom centre na Jedlíkovej 7. Bližšie info nájdete na www.ezofest.sk.

Redakcia
Foto: facebook.com/Regeneračné centrum EZOfit


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Fotografia aury aj rada od astrológa

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems