Živý súboj v grafickej tvorbe

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 16. 10. 2017

Dizajn naživo je talentový súboj digitálnej kresby dvoch vybraných študentov odboru Grafik digitálnych médií a Dizajn – grafický a priestorový zo SSOŠ Postupimskej. Vo Výmenníku Važecká 25. októbra od 17:00 predvedú svoje schopnosti Patrik Takács a Oliver Kučera.

Patrik Takács vs. Oliver Kučera

Študenti si „popasujú sily“ v 3D modelovacom programe Z-Brush. Súboj v digitálnej kresbe bude prebiehať 2×45 minút s jednou 10 minútovou prestávkou na odbornú konzultáciu s pedagógom alebo odborníkom. K dispozícii budú mať len vlastnú fantáziu a odbornú literatúru, internet nebude dostupný. Proces tvorby bude premietaný na dvoch samostatných projektoroch, aby aj diváci videli zaujímavú duel v reálnom čase a nahliadli priamo do pracovného postupu konkrétnej techniky. Na záver budú hlasovať o víťazovi. Ten dostane diplom a titul GG (Gróf grafik) ako putovné ocenenie, ktorým sa môže pýšiť celý mesiac.

Martin Dečo vs. Marek Leško

20 druhov palaciniek
Novinkou podujatia je sprievodný program v podobe gurmánskeho súboja, v ktorom si svoje sily zmerajú študenti Martin Dečo a Marek Leško z Hotelovej akadémie SSOŠ Postupimskej 37. Diváci ochutnajú až 20 druhov palaciniek a aj tu si zvolia víťaza súboja. Podujatie je otvorené širokej verejnosti, vstup je voľný.

Gabriela Mišurová
Foto: archív Výmenníky


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Živý súboj v grafickej tvorbe

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems