Sídlisková paráda odštartuje leto vo Výmenníkoch

| K13 a VÝMENNÍKY | 19. 6. 2017

Deti z Terasy sa na začiatku prázdnin nudiť nebudú. Ešte predtým než sa rozutekajú k vode, na vidiek ku starkým alebo do letných táborov, užijú si dva dni plné zábavy a hier vo Výmenníku Obrody.

Sídlisková paráda je letné podujatie určené všetkým deťom bez vekového obmedzenia. Ide o športom a zábavou nabité dopoludnia, ktoré Výmenníky organizujú od roku 2010. Tento rok sa o celkový program, zábavné disciplíny, hry a súťaže postará občianske združenie Dračia stopa.

Šport a kreslenie
Sídlisková paráda sa uskutoční 6. a 7. júla od 9:00 do 12:00 vo Výmenníku Obrody. Prvý deň si deti zahrajú sídliskovú hru Túlavé topánky, ktorá overí ich orientáciu v teréne. Jej súčasťou bude niekoľko stanovíšť s úlohami, hrami a hádankami. Futbal, volejbal či vybíjanú si užijú druhý deň. Ak sa pozbiera dostatočný počet hráčov, prídu na rad turnaje. Pre malých umelcov bude pripravená voľná plocha na kreslenie kriedami. Súčasťou programu sú aj iné hry á la orientačný beh a divadelné predstavenie pre malých i veľkých v tráve pred Výmenníkom.

Renáta Zolnaiová
Foto: ilustračné, archív Výmenníky


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Sídlisková paráda odštartuje leto vo Výmenníkoch

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems