Tanečný večer v rytme swingu

| K13 a VÝMENNÍKY | 8. 5. 2017

Noblesné dámy, švihácki páni a jedna noc, počas ktorej sa vytancujete na swingovú a electro-swingovú hudbu.

DJ Swing Thing. Foto: electroswingbohemia.cz

Vychýrená Electro Swing Fever sa po piatykrát vracia do Košíc. Organizátori sľubujú skvelú živú hudbu, príjemné prostredie a zodraté topánky. „Naším cieľom je predstaviť to najlepšie zo swingu a electro-swingu. Pre divákov je pripravená jedinečná muzika a zábavný tanečný workshop. Počas neho sa naučia zopár základných swingových krokov. Program sa bude odohrávať v príjemných priestoroch s industriálnym rázom, ktoré dotvoria celkovú atmosféru zlatej éry tohto dance štýlu,“ uvádza Jakub Kmošena, organizátor podujatia a jeden z účinkujúcich. Počas noci sa postupne predstaví štvorica hudobníkov zo Slovenska i Česka. Vystúpi swing-popová trnavská kapela White Melon a traja českí DJ-i z vychýreného bookingu Electro Swing Bohemia. Swing Thing je jeden z najvyhľadávanejších swingových a elektro-swingových DJ-ov a každého roztancuje výraznými aj jemnými melódiami. Max W vyznáva tvrdší a údernejší electro-swing. Swing Garden naservíruje mix tradičného džezu, swingu a rock’n’rollu.
„Príďte sa vytancovať. A vôbec nevadí, ak neovládate tanečné kroky. Pár základných sa naučíte a zvyšok necháme na vašej fantázii. Hlavne, že sa zabavíte,“ odkazuje Jakub.

Electro Swing Fever zachváti košický Kulturpark 3. júna o 21:00. Cena vstupenky je 6 eur v predpredaji (v infocentre Delta na Kukučínovej 2 alebo na www.k13.sk), 8 eur v deň podujatia (v budove Alfa).

Eva Barnišinová


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Tanečný večer v rytme swingu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems