A čo tak selfie s pytónom?

| Pozvánky | 8. 5. 2017

Akváriové rybky, rastlinky, raky, slimáky, korytnačky, krokodíly, hady, pavúky, jaštery, hmyz, hlodavce… Týchto exotických obyvateľov zvieracej ríše uvidíte na jedinečnej predajnej výstave AkvaTera Košice – Divočina v meste.

Viac než 60 slovenských, českých, poľských, maďarských i rakúskych vystavovateľov sa stretne na AkvaTere v Košiciach, aby prezentovali svoje hobby – chov exotických zvierat. V rámci programu je pripravených viacero atrakcií ako fotografovanie s pytónom či vystúpenie tancujúcich psíkov. Najmenší návštevníci sa vyšantia na skákajúcom hrade a vymaľujú zvieratká.

AkvaTera nie je iba o výstave a prezentácii zvierat. V spolupráci s Košickým útulkom organizuje zbierku pre psíkov. Prispieť môže každý, a to finančne, ale aj materiálne, napríklad potravinami (ryža, cestoviny, mäso), praktickými potrebami (obojky, vôdzky, deky) či hygienickými prípravkami (proti kliešťom, dezinfekčné prostriedky).

Jedinečné a exotické zvieratá si môžete prezrieť, v prípade záujmu aj zakúpiť, 28. mája o 9:00 v priestoroch Spoločenského pavilónu. Vstupné je 2,5 eur/dospelí, 1,50 eur/študenti a dôchodcovia.

Redakcia
Foto: Facebook.com/AkvaTera


Tags: , , , , , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: A čo tak selfie s pytónom?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems