Staň sa dobrovoľníkom festivalu USE THE C!TY

| K13 a VÝMENNÍKY | 24. 4. 2017

Hudba v meste, Hudba v električke, Guerilla gardening, Piknikovisko, Kartónové mesto, Tanec s bagrom, Štrikované grafity, Monumenty z kartónu, Bodies in the urban spaces, Flash mob na Hlavnej ulici a mnoho ďalšieho. To všetko už bolo súčasťou festivalu USE THE C!TY. Tento rok pripravujú Výmenníky jeho deviaty ročník. Počas šiestich dní sa od 30. mája do 4. júna môžeš stať jeho aktívnou súčasťou aj ty.

Ak ťa vždy zaujímalo, čo všetko v sebe organizovanie veľkých podujatí zahŕňa a privítal by si možnosť zažiť festival zo zákulisia na vlastnej koži, využi príležitosť a staň sa dobrovoľníkom USE THE C!TY. Organizačný tím hľadá posily, ktoré pomôžu pri príprave festivalu.

Hudba v električke. Foto: Dávid Hanko

Kto sa môže stať dobrovoľníkom?
Ak máš viac ako 18 rokov, si zodpovedný, pracovitý, vieš si vyhradiť niekoľko hodín z týždňa a venovať ich bez nároku na finančnú odmenu, prihlás sa na festival@k13.sk do 14. mája 2017 s predmetom mejlu: Ja som váš dobrovoľník na UTC.
Čaká ťa niekoľko týždňov zábavy, ale aj poctivej práce, počas ktorých sa môžeš naučiť všetko od produkcie, cez marketing až po technické zabezpečenie festivalu. Je na tebe, čo si vyberieš. Po festivale si okrem nových a bohatých skúseností, odnesieš aj certifikát, s ktorým sa môžeš pochváliť vo svojom životopise.

Štrikovaná zastávka. Foto: Michaela Grlická

Festival USE THE C!TY je oslavou verejného priestoru. Dáva možnosť netradičným a najrôznejším formám umenia, aby použili ulice, budovy a všetko, z čoho sa mesto skladá. Jeho cieľom je ukázať obyvateľom Košíc, ako sa môžu zákutia miesta vplyvom umeleckého zásahu zmeniť, narušuje každodennú rutinu a nevšímavosť k okoliu.

Renáta Zolnaiová


Tags: , , , , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Staň sa dobrovoľníkom festivalu USE THE C!TY

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems