Obúvajte deti s rozumom

| Pozvánky | 24. 4. 2017

Rastieme s deťmi je druhý ročník festivalu rodičovstva a zdravého životného štýlu. Je určený najmä pre rodičov s deťmi a budúcich rodičov, ale vítaný je každý, kto sa potrebuje poradiť či niečo dozvedieť o prirodzenom pôrode, výchove, vhodnej obuvi alebo o domácej lekárničke. Festival sa uskutoční 20. a 21. mája v Kultúrno-spoločenskom centre na Jedlíkovej 7 v Košiciach.

„V prvom roku života dieťa potrebuje len splynutie s matkou, dojčenie, zrkadlenie a bezodkladné napĺňanie svojich potrieb. Pre novorodenca je dotyk láskou,“ tvrdí dula Zuzana Bajkaiová a porozpráva o tom na festivale Rastieme s deťmi. No debatovať sa bude aj o vhodnej obuvi pre najmenších, domácej lekárničke, starostlivosti o pokožku. Lekárka a psychoterapeutka Eva Baumann priblíži teóriu o vývine osobnosti dieťaťa. V nej sa zameriava na potreby detí i členov celej rodiny, na komunikáciu a výchovu – napríklad aj na to, prečo sú hranice pre dieťa potrebné a ako ich stanoviť. Tému kontaktného rodičovstva predstaví skúsená lektorka Lucie Harnošová z Brna a Saša Polarczyk návštevníkom vysvetlí, ako hovoriť veci tak, aby im ostatní rozumeli.
Pre deti sú počas festivalu pripravené kreatívne dielne, nafukovací hrad, maľovanie na tvár, trampolína, detský kútik i divadielko.

Lístky kúpite na www.lele.sk/rastiemesdetmi a v Bráne k deťom na Hlavnej 22 (vo dvore) v Košiciach. Viac info. nájdete aj na www.facebook.com/rastiemesdetmi.

Redakcia


Tags: , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Obúvajte deti s rozumom

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems