Vianočné mestečko s dobrotami

| Vianočné trhy | 5. 12. 2016

Temperamentná herečka a speváčka Barbora Švidraňová, Detský folklórny súbor Jahôdka a kapela Los Massakeros vystúpia v rámci hudobného programu na košických trhoch na námestí pred Auparkom.

aupark-1

Každú sobotu iný hosť
Tri týždne zábavy aj typických trhových jedál a nápojov odštartoval umelec Milan Lasica zapálením vianočného lampáša 26. novembra. V sobotu 10. decembra o 17:00 zaspieva Barbora Švidraňová s kapelou Basie Frank Band. Hodinku pred nimi Mikuláš a čert odmenia deti sladkosťami za peknú riekanku alebo pesničku. Hudobný program vianočného mestečka uzavrie 17. decembra o 17:00 vystúpenie Detského folklórneho súboru Jahôdka i „zmes štýlov a energií“ na koncerte košickej kapely Los Massakeros.

Ponúknite sa
Drevené stánky pred Auparkom lákajú na pravé východniarske lokše, cigánsku pečienku, varené víno, vianočnú kapustnicu či grilované špeciality. Pre maškrtníkov sú pripravené jedinečné štrúdle, sladké domáce záviny i medovníky. Špecialitou sú moderné koláčiky v netradičnom predvedení. Remeselníci predávajú bodkovanú keramiku, levanduľové vrecúška aj drevené hračky. Deti sa môžu vyšantiť na kolotoči a rodičia zatiaľ kúpiť živý vianočný stromček. Trhy sú otvorené denne od 10:00 do 21:00.

Eva Barnišinová
Foto: Aupark Shopping Center

aupark-2


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Vianočné mestečko s dobrotami

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems