Výmenník Važecká chystá Šokujúce prebudenie

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 21. 11. 2016

Sídlisko Nad Jazerom má Radovana Bezecného. A on má novú knihu. A keďže na Jazere je aj Výmenník Važecká, Radovan v ňom svoju knihu predstaví. Vyšetrovateľ Thomas v nej rieši rituálnu vraždu mladého dievčaťa a ani netuší, že vrahom je človek, ktorý mu pred tromi rokmi zabil manželku a syna.

krst-1

Radovan Bezecný vyštudoval gastronomický odbor, no život ho nasmeroval do sveta marketingu. Miluje všetko živelné i kreatívne, a cítiť to aj v jeho literárnej tvorbe. Už počas štúdia na strednej škole zistil, že písanie mu prináša istú formu relaxu. Od roku 2007 začal pravidelne prispievať do týždenníka PARDON stĺpčekom, v ktorom reflektoval na oblasť medziľudských vzťahov. Na podnet čitateľov vydal v roku 2010 autorský debut s názvom Zo života a pre život. Je akýmsi duchovným sprievodcom v spleti ľudských pocitov a myšlienok. Do odvážnejších tém spojených s 2. sv. vojnou sa pustil v novele Dievča z lesa. V júli tohto roku vyšiel mladému Jazerčanovi druhý knižný titul, kriminálka s názvom Šokujúce prebudenie.

Oficiálne ho uvedie a verejnosti predstaví 25. novembra o 16:30 vo Výmenníku Važecká. Súčasťou podujatia bude aj beseda s autorom.

Výmenníky


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Výmenník Važecká chystá Šokujúce prebudenie

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems