Vianočné trhy na Terase

| Pozvánky | 21. 11. 2016

Na námestie pred OC Galéria zavíta vianočná atmosféra. Prinesie so sebou remeselné trhy, živý betlehem a viac ako tridsať kultúrnych podujatí.

Remeselné trhy na Terase otvoria svoje stánky už 25. novembra. Potrvajú tri dni a vždy od 10:00 ponúknu produkty priamo od výrobcov, medzi nimi aj vianočné ozdoby a darčeky. Deti ukážu svoju fantáziu na tvorivých dielňach a sviatočnú náladu doplní hudobný program. Zaznejú ľudové piesne Šarišancov, zahrá King Shaolin a príde aj Kúzelník Gabi či Ujo Ľubo.

15 metrov vysoký stromček
Skutočný predsviatočný čas v mestskej časti Západ sa začne 1. decembra počas Vianočných trhov a následne 2. decembra rozsvietením 15 metrového stromčeka. Slávnostnú chvíľu budú sprevádzať kapely Komajota a Abba Slovakia. V tohtoročnom programe nebude núdza aj o vystúpenia detí a školských centier, charitatívne organizácie, starostovskú kapustnicu aj športové aktivity. Novinkou je živý betlehem. Program sa začne každý deň o 16:00 a v nedeľu o 15:00. Pre bližšie informácie klikajte na www.kosicezapad.sk alebo na Facebook: kosice.zapad. Vianoce na Terase potrvajú do 23. decembra.

Redakcia

letak_a5_print_5mm_orez-page-001

letak_a5_print_5mm_orez-page-002


Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Vianočné trhy na Terase

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems